Кошик
129 відгуків
promo_banner

К сожалению,сейчас компания не может быстро обрабатывать заявки клиентов, поскольку рабочий день компании окончен. Ваша заявка обязательно будет обработана в ближайший рабочий день.

+380 (67) 398-63-88
+380 (95) 496-70-69
Премиум Корк
Розчинник

Розчинник - це особливий склад, який широко використовується в різних сферах господарювання, що має здатність впливати на інші матеріали. При цьому він не змінює хімічних властивостей розчинюваних засобів. Як правило, за стандартних умов використання, що передбачають наявність кімнатної температури навколишнього середовища, він являє собою рідку субстанцію з різним складом. На сьогодні споживачам доступна продукція цього плану від різних виробників у різному фасуванні. Купити її можна у фасуванні по 1, 5 або 10 літрів, що дуже зручно для користувачів. Наприклад, для оптових покупців найбільш затребуваною тарою 646 розчинника є 50 літрів; ціна продукту в цьому випадку буде набагато вигіднішою, ніж за один літр.

Замовити і купити дану продукцію в будь-якому вигляді і кількості пропонує наш інтернет-магазин, Ми займаємося реалізацією розчинника оптом від виробника, також пропонуємо товар в роздріб. При цьому ціна за літр того ж розчинника 646 буде цілком прийнятною для кожного замовника..

На що звертають увагу під час пошуку потрібного варіанту?

Приступаючи до фарбування, кожен користувач незмінно задається питаннями такого порядку:

  1. Чи потрібно розбавляти фарбу розчинником
  2. Що саме найкраще підійде для конкретної роботи;
  3. У яких лакофарбових матеріалах використовується як розчинник вода;
  4. Як правильно розбавляти фарбувальну речовину для продуктивної функціональності - скільки розчинника на 1 кг фарби буде потрібно
  5. У якій пропорції розводити фарбу для фарбопульта з розчинником;
  6. За якою ціною вигідно купити цю речовину;
  7. Який розчинник найсильніший;
  8. Чи безпечний він у роботі;
  9. Розчинник знежирює чи ні;

Основні фактори вибору розчинника: 

На всі ці та багато інших запитань, які часто ставлять наші покупці, завжди готові відповісти менеджери магазину. Тому при виборі потрібного товару ви можете розраховувати на допомогу і підтримку з усіх цих питань.

Якщо говорити про властивості розчинників, то їхні технічні характеристики безпосередньо залежать від кількості та виду основних компонентів. Цей фактор також впливає на класифікацію продукту, про що мова піде набагато далі. До основних факторів, на які зазвичай заведено звертати увагу при підборі потрібного варіанту, належать:

  • технічні умови (ТУ) застосування;
  • базове призначення;
  • витрата розчинника на 1м2 при знежирюванні металу або за інших умов використання;
  • щільність речовини; 
  • температура кипіння;
  • вартість, за якою можна купити товар; 
  • маса розчинника по відношенню до фарби.

Кожна партія товару, що реалізується через наш інтернет-магазин, обов'язково супроводжується сертифікатом відповідності ГОСТ і ТУ. Цей документ є показником якості продукту, що надається від найкращих виробників.

Сфера застосування та особливості

Купити цей продукт можуть як побутові користувачі, так і ті, хто займається виробництвом у великих масштабах. Як правило, задіюються розчинники у важкій промисловості та машинобудуванні, в ремонтних і будівельних роботах - професійних і аматорських

Потрібна така продукція і в хімічному секторі виробництва - при виготовленні лакових, смолистих варіантів, а також синтетичних барвників. Під час їх використання проводиться знежирення металу, іржі. Але найчастіше засіб задіюється для фарби (мл) акрилової, олійної, алкідної, також використовують його як розчинник клею, епоксидної смоли, лаку для дерева, ґрунт емалі.

Якщо говорити про вимоги, які зазвичай висуваються до розчинників:

  • легке змішування з барвником до правильної консистенції;
  • по закінченню обробки поверхні отриманою фарбувальною речовиною засіб має швидко випаровуватися, залишаючи гарний рівний шар
  • змішуючись із концентрувальним елементом засобу, продукт не повинен вступати в хімічну взаємодію з ними;
  • характеристики основної речовини не повинні змінювати свою структуру під час контакту з водою.

По суті, всі розчинники являють собою багатокомпонентні суміші, серед яких є так звані класичні, звичні всім засоби, що використовуються вже багато років. До таких заведено відносити гас, бензин-розчинник, спирт (зокрема, й ізопропіловий спирт), а також вироби з новими складами. Окремо варто відзначити так звану групу нефрас. Вона включає до свого списку вироби, які виробляються в результаті обробки нафтової сировини - такі, як звичні бензин, гас, уайт-спірит. У цій групі перебуває і продукт під маркуванням нефрас - с2 80 120, який найчастіше задіюють у гумовій промисловості, а також для знежирення поверхонь, призначених для склеювання.

Серед тих, які найчастіше користуються затребуваністю, є такі варіанти:

1
Скипидар

Його потрібно купити для розведення олійних алкідно-стирольних засобів. Відрізняється світло-бежевим кольором і хвойним ароматом, вважається хімічним засобом з розряду низько-токсичних. Купити скипидар можна також як розчинник старої фарби.

 
2
Розчинник уайт-спірит

Цей засіб являє собою розчинник на основі ксилолу. Багатьох цікавить що краще - розчинник або уайт спірит. Насправді, цей продукт вирізняється універсальністю дії, оскільки він може розводити лаки з алкідною базою, фарби з олійною базою, мастики бітумні та каучукові. Так само, як і попередній тип речовини, він не виділяє під час фарбування багато токсинів, і нерідко задіюється для очищення рук від барвника в ремонтних і будівельних роботах

3
Сольвент

Його рекомендовано купити за необхідності доведення до потрібної консистенції гліфталевої фарби і для бітумної мастики, для ґрунтовки гф 021, інше. Але якщо ви хочете використовувати інший вид засобу, то на питання, чим можна замінити сольвент як розчинник, вам дадуть відповідь працівники нашого магазину.

 
4
Толуол

Прозора речовина, схожа на бензол, дуже популярна в ролі самостійного засобу, і теж наявна в компонентах інших варіантів, які задіюються в компонуванні з різними хімічними засобами.

5
Ксилол розчинник
Це органічний засіб, купити який можна для впливу на епоксидку, гліфталево-смоляні барвники, бітумні лаки. Фарба, розведена цим засобом, не дуже швидко висихає, але при цьому забезпечує блиск поверхні
 
6
Дихлоретан
Він являє собою рідку субстанцію, що має запах хлороформу, при потраплянні сонячних променів може злегка пожовтіти. Приступаючи до роботи з ним, слід обов'язково надягати захисні рукавички з латексу. Специфічний склад речовини обумовлює високий ступінь ризику пошкодження шкірних покривів рук
7
Ацетон

Чим відрізняється ацетон від розчинника?
Практично нічим, оскільки за допомогою цієї речовини синтезують поліуретан, розводять олії, смоли натурального виробництва, знежирюють поверхні.

 
8
Розчинник 646

Цей засіб класифікується як універсальний, використовується переважно з нітрофарбниками та для розмішування різноманітних лаків, а також при підготовці шпаклювального складу. Купити його можна за дуже доступною ціною .

9
Розчинник 647

Це також універсальний розчинник, який широко використовують співробітники автомайстерень. Як правило, продукт цього типу належить до епоксидних, оскільки він виробляється на основі відповідних смол. Користувачі часто запитують: розчинник 646 і 647 - у чому різниця? На відміну від 646-го, ця речовина використовується тоді, коли поверхню потрібно обробляти максимально акуратно й обережно.

 
10
Розчинник 649

Він використовується для розведення емалей класифікації НЦ-132к, а також барвників ГФ-570Рк. Цей засіб виділяє багато токсинів, а це значить, що робота з ним без захисних рукавичок не припустима.

11
Розчинник 650
Основне її призначення - розведення емалевих сполук модифікації НЦ-11. Речовина утворює шкідливі випаровування, що зумовлює необхідність працювати з нею тільки в провітрюваному приміщенні.
 
12
Розчинник Р-4

Його часто задіюють для розведення лако-фарбових речовин на базі вінілацетату, вініліденхлориду або інших схожих сполук.

13
Розчинник Р-5 и Р-5 А

Багатокомпонентний засіб, який потрібно купити не тільки для розведення барвників - він також допускає застосування як розчинник для зняття фарби з металу.

 
14
Розчинник Калоша (Галоша) Нефрас С2-80/120

Органічна речовина нафтового типу, що застосовується в гумовій промисловості; її особливістю є те, що вона являє собою розчинник, який не пахне;

15
Бутилацетат
Це органічна сполука, яка широко використовується в різних галузях, включно з виробництвом фарб, лаків, клеїв, емалей та інших покриттів. Вона є хорошим розчинником для смол, полімерів, синтетичних смол і багатьох інших матеріалів.
 
16
Етилацетат

Розчинник етилацетат (або етиловий ацетат) - це органічна сполука, яка широко застосовується в різних галузях промисловості та побутових товарах. Він є хорошим розчинником для багатьох смол, лаків, клеїв, емалей, олій та інших органічних матеріалів. Розчинник етилацетат має приємний фруктовий аромат і хорошу розчинність, що робить його популярним у промисловості харчових продуктів і напоїв

17
Метилацетат

Розчинник метилацетат (або метиловий ацетат) - це органічна сполука, яка широко використовується в різних галузях промисловості та побутових товарах. Він є хорошим розчинником для багатьох смол, лаків, клеїв, емалей, олій та інших органічних матеріалів. Розчинник метилацетат має гарну розчинність і низьку в'язкість, що робить його корисним у процесах розведення і змішування різних складів.

 
18
Ізопропиловый спирт

Розчинник ізопропіловий спирт (або ізопропанол) - це органічна сполука, яка широко використовується в різних галузях промисловості та побутових товарах. Він є одним із найпоширеніших розчинників завдяки своїм корисним властивостям. Ізопропіловий спирт має гарну розчинність у воді та органічних розчинниках. Він широко використовується як розчинник, розріджувач, очищувач і дезінфікуючий засіб.

19
Етанол

Відомий також як спирт або спиртовий розчинник. Він широко використовується в різних галузях промисловості та побутових товарах. Етанол має гарну розчинність у воді та органічних розчинниках. Він є одним із найпоширеніших розчинників завдяки своїй універсальності та багатофункціональності.

 
20
Пропанол

Пропіловий спирт широко використовується в різних галузях промисловості та побутових товарах. Він є хорошим розчинником для багатьох органічних матеріалів і знаходить застосування в різних процесах. Пропанол має гарну розчинність у воді та органічних розчинниках. Він використовується у виробництві фарб, лаків, клеїв, олій та інших покриттів. Пропанол також може використовуватися як розчинник для чищення поверхонь і видалення деяких забруднень.

21
Метиленхлорид (Дихлорметан)

Дихлорметан - це органічна сполука, яка широко використовується в різних галузях промисловості. Він має гарну розчинність у багатьох органічних розчинниках і слабо розчинний у воді. Метиленхлорид використовується в промисловості для різних цілей, включно зі зняттям покриттів і фарб, очищенням металів, виробництвом піни і пластиків, а також у процесах екстракції та реакцій.

 
22
Метоксипропанол

Так само відомий як метоксипропіловий гліколь - це органічна сполука, яка широко використовується в різних галузях промисловості. Він має гарну розчинність у воді та органічних розчинниках. Метоксипропанол знаходить застосування у виробництві фарб, лаків, клеїв, покриттів та інших хімічних продуктів. Він використовується як розчинник, розріджувач і стабілізатор для багатьох матеріалів. Завдяки своїм властивостям, метоксипропанол також може використовуватися в процесах очищення і видалення забруднень, а також у процесах змішування і розведення різних складів.

 

23
Моноетиленгликоль та пропиленгликоль

Моноетиленгліколь і пропіленгліколь мають гарну розчинність у воді та органічних розчинниках. Вони використовуються як розчинники, розріджувачі, зволожувачі та стабілізатори для багатьох матеріалів. Моноетиленгліколь часто використовується у виробництві антифризів, охолоджувальних рідин і гальмівних рідин. Він також може бути застосований у процесах змішування і розведення фарб, лаків, клеїв та інших покриттів. Пропіленгліколь знаходить застосування в косметичній і фармацевтичній промисловості. Він використовується у виробництві косметичних продуктів, мийних засобів, лосьйонів і кремів.

 
24
Керосин (Гас)

Це рідке паливо, яке широко використовується в різних галузях. Він має низьку в'язкість і хорошу розчинність у багатьох органічних розчинниках. Гас найбільш відомий як паливо для авіаційних двигунів, що використовується в авіаційній галузі. Він забезпечує енергію і теплову стабільність, необхідні для роботи авіаційних двигунів. Гас також може використовуватися в побутових додатках, таких як освітлення та опалення.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner