Кошик
139 відгуків
promo_banner

К сожалению,сейчас компания не может быстро обрабатывать заявки клиентов, поскольку рабочий день компании окончен. Ваша заявка обязательно будет обработана в ближайший рабочий день.

+380 (67) 398-63-88
+380 (95) 496-70-69
Премиум Корк

Вогнезахисні покриття

Вогнезахисні покриття для металу та дерева

Вогнезахисні покриття — це спеціальні матеріали, що застосовуються для захисту поверхонь від вогню та тепла. Вони можуть бути фарбами, лаками, пінами або покриттями, які запобігають поширенню полум'я й уповільнюють процес горіння.

Є кілька типів вогнезахисних покриттів:

 1. Інтумецентні покриття: вони реагують на високі температури, збільшуючи свій обсяг і утворюючи захисний шар, який уповільнює поширення вогню.
 2. Аблятивні покриття: вони випаровуються або розкладаються під впливом високих температур, відводячи тепло та запобігаючи його передаванню поверхні.
 3. Ізоляційні покриття: вони запобігають проникненню тепла на поверхню, забезпечуючи теплоізоляцію
 
Плюси
 • Захист від пожежі: вогнетривкі покриття допомагають запобігти поширенню вогню та захищають поверхні від пошкоджень.
 • Покращена безпека: вони сприяють зниженню ризику займання і підвищують безпеку приміщень.
 • Довговічність: добре вибрані вогнетривкі покриття можуть забезпечити довговічний захист поверхонь
 
 
Мінуси
 • Вплив на зовнішній вигляд: деякі вогнетривкі покриття можуть змінювати зовнішній вигляд поверхонь, що може бути небажаним для дизайну.
 • Складність застосування: деякі типи вогнезахисних покриттів вимагають спеціалізованих знань і обладнання для нанесення.
 • Висока вартість: деякі вогнетривкі покриття можуть бути дорогими в встановленні й обслуговуванні.

 

Класифікація вогнезахисних матеріалів

Залежно від сфери застосування вогнетривкі речовини класифікуються на:

 • протипожежна фарба на основі органічних речовин або води, штукатурні суміші, захисні плити з вогнетривких матеріалів – для конструкційних елементів зі сталі;
 • штукатурні суміші та вогнетривкі плити — для бетонних і залізобетонних елементів;
 • вогнезахисні фарби та просочення – для дерева;
 • ґрунтовки та інші спеціалізовані речовини для захисту інженерних каналів, проведення, повітроводів тощо.

Під час пожежі, під дією високої температури та відкритого вогню, фарба вогнестійка та інші засоби вогнезахисту формують на поверхні конструкцій термоізоляційний шар. Під час контакту з полум'ям відбувається хімічна реакція, у процесі якої захисна речовина поглинає тепло, виділяє воду та негорючі гази, що уповільнюють процес поширення пожежі.

Вогнезахисні матеріали — сфера застосування

Основною функцією використання вогнезахисту в будівлях і спорудах є ізоляція охоплених вогнем приміщень, уповільнення поширення полум'я та збереження архітектурних конструкцій на весь час, необхідне для безпечної евакуації людей. 

Вогнезахисне оброблення в Україні надається в залежності від конструкції будівель і споруд:

 

Бетон і залізобетонні будівельні конструкції 

У разі тривалого впливу високої температури та відкритого вогню бетон втрачає свої міцні характеристики та руйнується, заподіюючи нестабільну шкоду та ризик для життя людей;

 
Сталеві конструкційні елементи будівель і споруд 
Висока температура пожежі, впливаючи на метал упродовж 5-15 хвилин, призводить до його деформації та руйнування;
 
Матеріали дахів і покрівлі 

Для захисту будівель від атмосферних опадів покрівельні покриття здійснюються з використанням бітуму, поліетилену, виробів із дерева та інших паливних матеріалів. Вогнезахист покрівельних споруд є обов'язковою умовою експлуатації будівель і споруд;

Вентиляційні та інженерні канали 

Інженерні комунікації та канали, прокладені всередині будівель, є найзручнішим способом поширення вогню. Правильно виготовлений вогнезахист допоможе усунути цю небезпеку та знизити негативні наслідки стихійних лих;

 
Будівельні конструкції з натурального дерева 
Протипожежне оброблення дерева як носійних конструкцій є дотриманням законодавства України, обов'язковим для введення будівель і споруд в експлуатацію;
 
Віконні та дверні конструкції 

Під час монтажу дверей і вікон має використовуватися заповнювачі з негорючийих матеріалів, що протидіють впливу відкритого вогню та високої температури під час пожежі.

Де купити вогнезахисні матеріали для дерева та металу?

Вогнезахисні речовини вирізняються доступною вартістю, технологічністю, високою швидкістю висихання, стійкістю до атмосферних опадів і механічним пошкодженням. Наша компанія із задоволенням допоможе вам підібрати вогнезахисний матеріал, купити його оптом і в роздріб, і відправить його в будь-яку точку України!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner