Кошик
139 відгуків
promo_banner

К сожалению,сейчас компания не может быстро обрабатывать заявки клиентов, поскольку рабочий день компании окончен. Ваша заявка обязательно будет обработана в ближайший рабочий день.

+380 (67) 398-63-88
+380 (95) 496-70-69
Премиум Корк

Пудра алюмінієва та алюмінієва паста

Фасування Алюмінієвої пудри Benda-lutz по 1кг, 2кг і 70кг.
Фасування Алюмінієвої пасти Benda-lutz по 25кг.
Алюмінієві пудри та пасти

Завдяки своїм унікальним властивостям алюмінієві порошки, пудри та пасти призначені для широкого спектру використання у різних галузях.

Металургія
Як відновник і нанесення покриттів на сталеві продукти;
 
Хімічна промисловість
Як відновлювальний елемент;
 
Виробництво ЛКМ
Як захисний пігмент;
Гірничодобувна промисловість
Як компонент вибухових речовин;
 
Будівельна галузь

Формує газ при виробництві бетону і в інших галузях промисловості.

 

Історія компанії починається з 1902 року у Відні. Заснована Фердинандом Лутцем. Benda-lutz – це Польський бренд, виробник алюмінієвої пудри та пасти. Історія розвитку компанії як захоплює два століття, а й розвивається у кількох країнах.

За роки існування Benda-lutz впроваджував інноваційні технології, що дозволили бренду вийти на перший рівень у виробництві металевих пігментів. Надійність та культура постійного покращення сервісу та продукції – це незаперечні переваги бренду. 

Трохи вловлені людському погляду пігменти, створюють неймовірний ефект при використанні. Асортимент компанії дуже широкий. У каталозі представлені позиції від фарб для пластмас та друкарських фарб.

Продукція використовується в металевих фарбах для автомобілів, як декоративна добавка в бетоні та штукатурці. Якість сировини компанії Benda-lutz перевірена часом. Завдяки цьому репутація бренду висока серед фахівців та звичайних користувачів.

Алюмінієва пудра Benda-lutz 5-7375 та 5-7346 (Аналог ПАП-2 і ПАП-1)

Вона виробляється шляхом сухого подрібнення кулями розпиленого алюмінію в інертній атмосфері або видалення розчинника з розпиленого алюмінію після вологого подрібнення контрольованих умов. Як правило, це середній розмір частинок від 6 до 35 мікрон, менші розміри, як правило, більш небезпечні відповідно до Інформаційного бюлетеня 16 британської алюмінієвої промисловості. » покриттям для обмеження реакційної спроможності.

Застосування цих продуктів:

 1. у виробництві газобетону (легкого бетону). Так як алюмінієва пудра входить у реакцію з водою з утворенням водню, алюмінієва пудра може бути використана для виготовлення «легкого» бетону, коли бульбашки газу утворюються у вигляді бетону, утворюючи пористий бетон.
 2. у вибухових речовинах (як сенсибілізатор)
 3. у друкованих фарбах.
 • Пігментна пудра з алюмінію головним чином застосовується як компонент барвників;
 • Пігмент для виробництва фарб, емалей, гумових клеїв, що утворюють при нанесенні блискучу поверхню;
 • Газоутворювач для пористих бетонів;
 • Алюмінієва пудра може входити до складу корозійно-захисних, світловідбивних, декоративних, термостійких та інших емалей, фарб, лаків та шпаклівок.;
 • Як газоосвітня добавка до пористого бетону (додається в кількості 0,1-0,2% від ваги самого бетону);
 • Пудра з алюмінію має високу температуру згоряння, що робить цей матеріал привабливим для виготовлення пороху, феєрверків, вибухових пакетів;
 • Це один із головних інгредієнтів «сріблянки», добре відомої всім фарби, що фарбує поверхні в красивий і блискучий металік;
 • Якщо нанести пудру на металеві конструкції, які постійно піддаються впливу температур до 450 ° С, то це зробить їх жароміцнішими;
 • Пудра включається до складу наливних покрівель, забезпечуючи хороші світловідбивні якості; використовуючи даний матеріал при виробництві цегли, отримують жаростійку цеглу.

Особливості алюмінієвої пудри Benda-lutz:

Продукт використовується як алюмінієві пігменти в багатьох типах фарб, включаючи світловідбивні, а також лаках, шпаклівок, підвищуючи їх стабільність. Матеріал потрібен для виробництва пористого бетону.
Продукт легко розмазувати, відрізняється економічністю. Але матеріал має велику міру запилення, ви повинні пам'ятати про необхідність ретельної обробки через небезпеку запалювання.

Алюмінієва паста Benda-lutz 5-7346/70 , 5-7390/70 , 5-7344/70

Вона виготовляється з алюмінієвої фольги або алюмінієвої пудри, залежно від кінцевого використання, шляхом розмелювання кулями розчинником з уайт спіриту з присутністю мастила. Параметри подрібнення визначають природу продукту, але зазвичай це будуть двомірні лусочки, що мають середній розмір від 8 до 35 мікрон у діаметрі (третій вимір дуже мало, 0,1-0,5 мікрон). Сухе подрібнення у присутності інертного газу застосовується для спеціальних цілей. Більшість пасти виготовлена з 99,5 - 99,7% алюмінію. Компонентом розчинника зазвичай є уайт спірити та/або лігроїн, але спеціальні продукти доступні з іншими розчинниками залежно від застосування, такими як ізопропіловий спирт, етилацетат, ксилол і т.д.

Характеристики

Найменування показників Метод випробування Факт. показники
Енергонезалежний вміст LHB/PA/504 68-72
Розчинник - Диетиленгликоль (ДЕГ)
Лазерний гранулометричний аналіз D50 LHB/PA/550 57.1 - 61.4
Покриття води LHB/PA/522 cm2/g 6000-7000
Розсіювання

LHB/PA/518

1,2,3 - швидко

4,5 - повільно 

швидко

Типові доступні типи продуктів:

 • спливаюча паста
 • неспливаюча паста

Близько 80% усієї продукції складає спливна паста, і найбільш поширені сфери застосування:

 • в антикорозійних фарбах
 • світловідбивні покриття для дахів з бітумом і т.д.
 • як сировина для виробництва алюмінієвої пудри
 • у друкованих фарбах

20% виробництва - це неспливаюча алюмінієва паста, яка широко застосовується як кольоровий пігмент фарби.

Він використовується в промислових обробках багатьох видів:

 • молоткові фарби
 • покриття котушки
 • автомобільні фарби
 • друковані фарби

В автомобільних фарбах використовуються високоефективні спливаючі пігменти та використовується алюміній дуже високої чистоти, 99,97%, через його відносну відсутність реакції з розведеними кислотами.

Кроюча здатність :  6000-7000 см2/г у 5-7346 (Аналог ПАП-1) та 11000 у 5-7375 (Аналог ПАП-2)

Переваги алюмінієвої пасти Benda-lutz:

 • Продукція дозволяє вам отримати гомогенний високоякісний аерований бетон.
 • Запилення повністю виключено, що допомагає підвищити безпеку виробництва.
 • Немає потреби використовувати пари.
 • Продукти Benda-Lutz виготовляються на сучасному обладнанні відповідно до необхідних стандартів якості.

Обережно! Алюмінієва паста клас небезпеки:
При попаданні в алюмінієву пасту води можливе її самозаймання. При роботі з пастою необхідно уникати утворення пилу і скупчення пудри, що осіла, не допускати наявності джерел ініціювання запалення, потрапляння в пудру вологи. Роботу з пудрою слід проводити з використанням засобів індивідуального захисту шкіри, очей та органів дихання. Гранично допустима концентрація алюмінієвої пасти у повітрі робочої зони виробничих приміщень – 2 мг/м3. Зберігається цей реактив у сухих, критих складських приміщеннях за температури не вище 35°С на відстані не менше 1м від опалювальних приладів

Перевага роботи з нами:

 •  Індивідуальний підхід до кожного клієнта.
 •  Висококваліфікована допомога технолога у підборі рецептури виробництва та технологічна підтримка під час співпраці.
 •  Найкраща ціна сировини в Україні.
 •  Гарантування європейського стандарту якості.
 •  Стабільна наявність товару складі.
 •  Надання зразків.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner