Кошик
139 відгуків
promo_banner

К сожалению,сейчас компания не может быстро обрабатывать заявки клиентов, поскольку рабочий день компании окончен. Ваша заявка обязательно будет обработана в ближайший рабочий день.

+380 (67) 398-63-88
+380 (95) 496-70-69
Премиум Корк

Фарби для бетонних підлог

В даній групі ви зможете знайти фарби для бетонних підлог, а так само підлоги, на які впливають механічні та хімічні навантаження.

Якісна захист бетону лакофарбовими матеріалами - це процес досить вимогливий і вимагає особливої уваги. Чому? Бетон може піддаватися корозії і має властивість швидко руйнуватися. На жаль не всі фарби для бетону допоможуть вам дійсно вберегти бетон від руйнування на довгі терміни.

Ми готові допомогти вам у виборі матеріалу для фарбування бетонної підлоги, нижче ви можете ознайомитися з рекомендаціями щодо вибору покриття.

Запропоновані нижче (в кінці групи) емалі призначені для фарбування бетонної підлоги в житлових і не житлових приміщеннях, а саме:

  • на автостоянках і автомийках;
  • складських приміщеннях
  • гаражаж і житлових будинках
  • виробничих підприємствах
  • виробництвах, що працюють з хімічною продукцією
  • ангарах

Для бетонних підлог, на які впливають тільки механічні навантаження найчастіше використовують фарби на акриловій основі.  Найбільш популярною і економною  у матеріальному співвідношенні є фарба АК-11 від виробника  Технобудресурс ™.Компанія Преміум Корк є ексклюзивним дистриб'ютором заводу з виробництва лакофарбової продукції Технобудресурс, що є гарантією того, що ми безпосередньо несемо відповідальність за якість поставленої продукції.  

Описуючи емаль АК-11 для бетону стоїть відзначити кілька факторів:  -хороша адгезія, тобто прилипання до поверхні; -швидкість сушіння, 2-3 години на відлип  (що набагато швидше, ніж фарби для бетонних підлог на епоксидній основі,наприклад); -економія матеріальних засобів,так як  ціна на АК-11 є доступною для будь-якого покупця і відповідає якості. 

Для того,щоб створити більш стійке лакофарбове покриття на бетонній поверхні і захистити бетон від корозії і руйнування, рекомендується наносити емалі на епоксидній основі. До того ж, епоксидні фарби відрізняються від акрилових стійкістю до хімії. Якщо ваш підлога буде піддаватися обробці миючими засобами або будь-якої іншої хімії, вибирайте епоксидну фарбу. 

З вітчизняної лакофарбової продукції епоксидна емаль ЕП-56  найбільш підходящий варіант для захисту бетону,який піддається особливим механічних і хімічних навантажень. Крім вище описаних властивостей фарби ЕП-56 вона має таке ж гарне зчеплення з бетоном. Щоб фарба для бетонної підлоги початку взаємодіяти з бетоном потрібно змішати її з затверджувачем і обов'язково дочекатися повного висихання, висихання на відлип-72 години.

Терміни експлуатації вище представлених фарб близько 5 років, в залежності від умов експлуатації безпосередньо і природно дотримання правил нанесення.


лакофарбове покриття  за бетону на більш,ніж 5 років, рекомендуємо використовувати імпортну фарбу для фарбування бетону  під назвою Гувер 576 від передового виробника Stancolac™,Греція.  Преміум Корк є єдиним  дилером  в Україні продукції Станколак. Емалі і грунтовки від цього виробника  були спеціально розроблені для нанесення промислових покриттів, яким потрібен захист підвищеної якості на довгі роки.

Безпосередньо емаль Гувер 576  демонструє відмінну стійкість до хімічних навантажень, проста у застосуванні. Використовується як самостійне покриття,сертифікована Європейським інститутом за антикоррозионно-захисні властивості згідно ISO 12944.

Фарба для бетону Гувер відмінно замінить епоксидні фарби від вітчизняних виробників і покаже себе краще по всім критеріям захисту бетону. Час сушіння цієї фарби - 20 хвилин на відлип.

Виробник Stancolac дає гарантії на покриття і системи покриттів до 15 років! Гувер 576 прослужить вам близько 10 років, при дотриманні техніки нанесення.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner