Кошик
138 відгуків
promo_banner

К сожалению,сейчас компания не может быстро обрабатывать заявки клиентов, поскольку рабочий день компании окончен. Ваша заявка обязательно будет обработана в ближайший рабочий день.

+380 (67) 398-63-88
+380 (95) 496-70-69
Премиум Корк

Розчинники для знежирення металу

Наша компанія "Преміум Корк" пропонує вам розчинники для знежирення металу від виробника Технобудресурс.
Наша команда завжди допоможе вам підібрати потрібний вам розчинник і швидко відправить ваш товар до вас.

Розчинник для знежирення металу

Фарбування металевих поверхонь – процес, зумовлений необхідністю захисту металу від корозії і пошкоджень механічного характеру. Як правило, з цією метою використовують різні лакофарбові матеріали. Але необхідним етапом у підготовці до самого процесу є знежирення поверхонь, де обов'язково задіюються розчинники. Це робиться для того, щоб забезпечити якісну адгезію з шаром лаку або фарби. За допомогою розчинника для знежирення металу повністю забираються маслянисті відкладення, пил, сміття та інше.

Що можна купити для роботи?

У даній ситуації розчинник – це засіб, який використовується для розведення лаків і фарб, а для очищення поверхні. При його покупці обов'язково враховується витрата розчинника на 1м2 при знежирюванні металу, а також приймається до уваги його основний склад і технічні характеристики. На сьогоднішній день у продажу є безліч різних варіацій розчинників, але зазвичай для знежирення металу найчастіше намагаються купити такі засоби:

Уайт-спірит

Це найбільш затребуваний варіант з невисокою щільністю,, який являє собою прозору рідину з різким запахом. Речовина чудово чистить від плям масла і жирів, і при цьому відрізняється доступною вартістю. Важливим фактором є те, що уайт-спірит моментально випаровується, а тому приступати до фарбування можна відразу після обробки поверхні.

Номерний розчинник 646 для знежирення металу

Кольорова  субстанція в жовтуватих відтінків, також володіє сильним запахом,  і відрізняється широким використанням. Зазвичай купити цей розчинник для знежирення металу намагаються у випадках, коли потрібно позбутися від старих шарів фарби. Характеризуючись невисокою температурою кипіння, речовина для знежирення металу входить в розряд вибухонебезпечних, тому в роботі з ним треба бути гранично обережним.

Ацетон для знежирення металу

Це засіб можна вважати класичним для будівельних і ремонтних робіт. Воно дає можливість легко прибирати жир, олії і деякі смоли. Після обробки поверхня повністю готова до фарбування порошковими і рідкими фарбами. Основний його компонент – спирт, при цьому такий розчинник для знежирення металу можна придбати і для розведення грунтовок, лаків і емалей. Правильно вирахувана маса розчинника дає можливість отримати потрібну консистенцію барвників.

Де придбати  розчинник оптом від виробника?

Если вам нужна продукция, имеющая сертификат соответствия стандартам ГОСТ, то вы можете воспользоваться услугами нашего интернет-магазина.  Мы занимаемся  не только продажей растворителей оптом от производителя – в нашу компетенцию входит также и розничная реализация средств для обезжиривания металла. Каждая партия здесь сопровождается сертификатом паспортом качества, а вся подробная информация о товаре, вместе с фото и основными характеристиками, находится на страницах онлайн-площадки.  Ключевыми преимуществами сотрудничества с компанией является:

 1.          большой ассортимент продукции для обезжиривания металла от лучших производителей;
 2.          наличие опта и розницы;
 3.          невысокие цены;
 4.          полное соответствие растворителей для обезжиривания металла ТУ;
 5.          быстрая доставка в Киев и по всей Украине.

Как говорят отзывы покупателей,  наш интернет-магазин является самым комфортным с точки зрения обслуживания.

Растворители,которые подходят для обезжиривания металла:
 • Растворитель 646
 • Этилацетат
 • Нефрас
 • Ксилол
 • Растворитель р-5
 • Растворитель 648

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner