220 ₴/кг
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 грн
Емаль КО-835 термостійка фарба по металу
для фарбування металевих виробів, що довгостроково працюють при температурі до 500 °С,
Термостійка фарба по металу КО-835 призначена для захисного забарвлення металевого обладнання, нафто-, газо-, паропроводів, печей для спалювання відходів, а також для фарбування вихлопних систем автомобілів, деталей двигунів та інших металевих поверхонь, експлуатованих в умовах агресивного середовища і температур від -30°С до +500°С.
Термостійка фарба по металу КО-835 використовується для зовнішнього і внутрішнього застосування. Фарба по металу термостійка КО-835 має підвищену атмосферо-, волого-, соле-, масло-олій, нафти, бензину.
1. Білий
2. Бежевий
3. Зелений
4. Блакитний
5. Синій
6. Світло-сірий
7. Сірий
8. Чорний
9. Коричневий
10. Жовто-коричневий
11. Червоно-коричневий
12. Вишневий
13. Шоколадний
14. Жовтий, хакі
15. Червоний
16. Помаранчевий
17. Сріблястий
Ступінь блиску: |
матова |
Час висихання до ст. 3 при температурі (150±2) °С |
не більше 2 годин |
Товщина одного шару: |
10÷15 мкм |
Рекомендована кількість шарів |
2 |
КО-835Фарба термостійка по металу являє собою суміш лаку КО-075 з алюмінієвої пудри ПАП-2
Фарбування проводиться за сухої знежиреної поверхні при температурі навколишнього повітря і підкладки від -30 °С до +40 °С. Металеві поверхні забарвлюються в 2-3 перехресних шару.
Грунтовки: не вимагається
Для тривалої антикорозійної обробки і захисту від дії високих температур (до 600°С). термостійкою фарбою по металу КО-835 рекомендована товщина плівки 50 мкм. Ретельно вимішувати безпосередньо перед кожною операцією з фарбою (розлив, нанесення), так як пігмент і важливі компоненти фарби мають властивість осідати досить швидко. Не застосовувати на поверхнях, раніше пофарбованих однокомпонентними фарбами. Використовується як фінішне покриття. Термін зберігання готової емалі: 8 годин.Підготовлена до роботи емаль наноситься фарборозпилювачем (пневматична або безповітряний) у два перехресних шару.
Якщо фарбування проводиться при низьких температурах необхідно стежити, щоб температура поверхні, що фарбується була на 3° вище температури точки роси; в разі потреби поверхню обдувають теплим повітрям. Час міжшарової та остаточної сушки при негативних температурах значно збільшується.
Розпилювачем (діаметр: 1,8-2,5 mm, тиск:3-5 bar) - після розведення на 5%. Відстань від сопла фарборозпилювача до забарвлюваної поверхні має становити 200 - 300 мм в залежності від тиску повітря й діаметра сопла.
Пензлем - розбавити на 5-10%
Наносити при температурі °З: 5-35 C
*Зазначений час є орієнтовною і залежить від кількості розчинника, вологості і температури.
Рабочий инструмент очистить с помощью растворителя Р-5 или Р-4 , далее, при необходимости, теплой водой с моющим средством.
12 месяцев в сухом, прохладном месте.
Материал огнеопасен! Не работать вблизи открытых источников огня. Работы производить при хорошей вентиляции, в резиновых перчатках, с использованием индивидуальных средств защиты. Не допускать попадания в органы дыхания и пищеварения. При попадании материала на кожу промыть ее теплой водой с мылом.
Зберігати матеріали в приміщенні, виключивши влучення на них прямих сонячних променів і вологи при температурі навколишнього повітря від мінус 30 до плюс 30 0С.
При попаданні на шкіру, ретельно змити водою з милом. При попаданні в очі промити великою кількістю проточної води. При необхідності звернутися до лікаря. Тільки для промислового застосування.
Запрещается выбрасывать отходы производства работ в окружающую среду. Не выливать в канализацию, водоёмы или на почву! Жидкие отходы убираются при помощи ветоши. Остатки высохшей продукции и пустую тару утилизировать как обычный строительный мусор, соблюдая нормы законодательства.
Основні атрибути | |
---|---|
Виробник | Власне виробництво |
Країна виробник | Україна |
Час висихання | 2 година |
Витрата | 8 кв.м |
Аерозольна емаль | Ні |
Ступінь блиску | Матова |
Фасовка емалі | 50 л |
Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | 5 град. |
Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 35 град. |
Максимальна температура зберігання | 35 град. |
Мінімальна температура зберігання | 2 град. |
Тип матеріалу, що фарбується | Метал |
Кількість компонентів | Однокомпонентна |
Без запаху | Ні |
Антисептична властивість | Ні |
Спосіб нанесення | Механізований, Пензликом, Валіком |
Умови експлуатації | Термостійкі до впливу підвищених температур |
Колір | Сріблястий |
Термін зберігання | 12 міс |
Вага | 50 кг |
Форма випуску | Банка |