112 ₴/кг
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 грн
Історія титанових бітил почалася не так давно (порівнюючи зі олив'яними та цинковими), 1908 року в США й Норвегії запропонували робити білилу з оксиду титану, а в маси титанові білила пішли у 20-х роках. Відтоді ці білила набирають популярності в усьому світі.
Відзначайте плюси титанових бітил:
Мінуси титанових бітил:
З глибокої давнини майстрам були знайомі тільки свинцеві білилу, і за якісними характеристиками вони повністю відповідали їхнім вимогам. Єдиним істотним недоліком фарби була її сильна отруйність. Спроби створити нетоксичний аналог придумані, але вони не мали успіху через свою дорогу ціну. Лише всередині XIX століття вдалося отримати з цинку дешеві неягодиті білини, які могли конкурувати зі свинцевими.
Титанові ж білила з'явилися найостаннішими й зовсім недавно — на початку XX століття.
Зараз майстри переважно використовують цинкові та титанові білилу. Нумо зупиниться на важливих відмінностях.
Цинкові білилу здебільшого використовуються саме в поєднанні з іншими фарбами. І пов'язано це з тим, що вони прозоріші, порівнюючи з титановими, не такі покривисті. Але це ж допомагає створювати з їх допомогою всілякі відтінки. І для волосіні використовують саме цинкові білила. Ще одна важлива особливість цинкових бітил полягає в холоднішому тоні білого кольору: вони мають злегка блакитний відтінок.
Пігмент титанових бітил, навпаки, вирізняється гарною покривальною здатністю, тому їх часто застосовують у разі повного перекриття білим темних тонів. Через свою непрозорість і високу покриваність під час змішування ці білила сильно просвітлюють будь-який колір. Також, на відміну від цинкових титанових, білила мають теплий відтінок і ними зручно прописувати біліші кольори. Двоокис титану на сьогодні є найпоширенішим пігментом (P.W.6), і виробники додають титанові білилу в багато барв для покриваності.
Основні атрибути | |
---|---|
Колір | Білий |