Кошик
131 відгук
promo_banner
+380 (67) 398-63-88
+380 (95) 496-70-69
Премиум Корк

Карбамід

  • Карбамід, фото 2
Карбамід

56,10 /кг

Мінімальна сума замовлення на сайті — 750 грн

  • Під замовлення
clockВідправка з 13 травня 2024
+380 (67) 398-63-88
Viber
  • +380 (95) 496-70-69
    Павел
  • +380 (67) 398-63-88
    Павел
  • +380 (67) 582-92-80
    Павел
КарбамідКарбамід
56,10 /кг
Під замовлення
+380 (67) 398-63-88
Viber
  • +380 (95) 496-70-69
    Павел
  • +380 (67) 398-63-88
    Павел
  • +380 (67) 582-92-80
    Павел
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Інформація для замовлення
Карбамід (сечовина)

Карбамід (сечовина) - найбільш концентроване та дає найбільше наростання зеленої маси рослин азотне гранульоване добриво. Конкурентів він не має. Він набагато легше перетворюється ґрунтовими бактеріями на вуглекислий амоній (саме в такому вигляді азот стає найбільш засвоєним для всіх зелених вихованців), ніж аміачна селітра. Грунтобактреям для цього потрібно лише кілька днів – і смачна їжа подана корінням рослин.


Використання добрив сільському господарстві вважається нормою. Кожен фермер і дачник хоче отримати добрий урожай, тому застосовують різні органічні та хімічні засоби. Карбамід або сечовина з'явився на ринку досить давно, але популярність цього добрива не падає. Звичайно, згодом його витіснять нові препарати, але на сьогоднішній день воно не втрачає своїх позицій.

Карбамід є азотним добривом. У його складі міститься близько 50% азоту. Його використовують у сільському господарстві та інших галузях. Карбамід виробляється у формі гранул або таблеток, має білий або сіро-жовтий колір. Добриво дуже швидко розчиняється у воді, тому у сухому вигляді практично не використовується.

Карбамід, формула якого виглядає як CH4N2O, є практично в кожному фермерському господарстві. Карбамід, склад якого не змінюється багато років, є необхідним елементом для правильного розвитку рослин. При нестачі азоту рослини втрачають свій насичено-зелений колір, стають млявими і листочки починають опадати. Для того, щоб позбавитися таких ознак, потрібно удобрювати рослини азотом, який у великих кількостях міститься в сечовині.
 

Норми внесення в якості основного добрива наступні:

Культура Норма внесення Спосіб, час, особливості застосування 
газон 1-1,5 кг/стілку на початку весни
плодово-ягідні і декоративні дерева і кущі  15-20г/м2 підкормка
20-30г на 10л води 2-х кратна підживлення. Через 5-6 днів після цвітіння і повторно через 25-30 днів 
овочеві культури 5-12г/м2 внесення перед посадкою 
5-10г/м2 підгодівля в період вегетації 
50-60г на 10л води, робочий розчин 3л/100м2  позакореневе підживлення в період вегетації (до цвітіння) 
пшениця, овес, жито 1-1,5 ц/га основне удобрення
кукурудза зернова 1-1,6 ц/га основне удобрення
соняшник 0,8-1,2 ц/га основне удобрення

 

Навіщо використовують сечовину?

Сечовину використовують для різних цілей. Найчастіше це добриво застосовують для підживлення сільськогосподарських культур. Дуже важливо в процесі використання цього добрива дотримуватися пропорцій, оскільки вони різні для кожної рослини.
Зазвичай карбамід використовують у процесі висадки саджанців у відкритий ґрунт. Для таких культур, як картопля, томати, суниця та деякі види квітів потрібне дозування становить від 13 до 20 г на 1м2. Для огірків норма становить лише 5-8 грамів. Кожну лунку при посадці потрібно покласти не менше 4 г сечовини.

Картопля є основною культурою, яка вирощується практично на кожній дачній ділянці. Тому варто розглянути норми внесення саме для цієї рослини. Карбамід для картоплі використовують не лише на дачних ділянках, а й у процесі промислового вирощування. Основне внесення цього добрива проводиться за 10-15 днів до передбачуваної посадки картоплі у ґрунт. Гранули закопуються в землю на глибину 3-4 см, після чого проводиться полив. Після того, як картопля почала рости і вже видніються зелені частини рослини, проводять обприскування карбамідом. Це один із найшвидших способів забезпечити рослини потрібними мікро та макроелементами. Обприскування проводиться у ранковий або вечірній час. У спекотні дні проводити цю процедуру не варто. Ідеально температурою для обприскування є 15-19 °С. Карбамід, норма внесення якого залежить від періоду росту рослин, допомагає отримати якісний урожай. При основному внесенні під картоплю використовують до 2 кг добрива з розрахунком на 1 сотку землі. Під час підживлення картоплі норма внесення знижується до 1 кг на сотку. Для обприскування використовують 2 столові ложки на 10 л води. Потрібно пам'ятати про те, що обприскування можна проводити до розпускання бруньок, у період до початку цвітіння.

Позакореневе підживлення картоплі сечовиною дуже важливе. Вона впливає якість майбутнього врожаю, з його зовнішній вигляд та інші характеристики. Здорові рослини швидше розвиватимуться і смакові якості у них будуть кращими. Деякі фермери недооцінюють важливість такого добрива, як карбамід, і це дарма.

Де використовується карбамід?

Сечовина випускається під різними видами маркування. Це свідчить, що карбамід використовують у різних галузях. Позначення «А» свідчить, що сечовина варта виготовлення смоли, клею, і навіть для приготування кормових добавок для тварин. Позначення "Б" говорить про те, що сечовину можна використовувати в сільському господарстві. Це добриво можна вносити безпосередньо у ґрунт або здійснювати підживлення рослин шляхом обприскування.
Листове підживлення карбамідом проводиться за допомогою обприскування. У період активного росту рослин потрібно проводити обприскування у таких пропорціях, як 3 столові ложки карбаміду на 10 літрів води для овочевих культур, та 2 столові ложки добрива для ягідних кущів та фруктових дерев.

Сечовина також захищає рослини від різних шкідників. Обприскування потрібно проводити ранньою весною, до відкриття бруньок на деревах. Таким чином можна боротися з попелицею, довгоносиками та іншими шкідниками. Розчин для обприскування має бути концентрований, тому в 10 літрах води розбавляють 700 г карбаміду. Якщо після збору врожаю, Ви побачите, що рослини уражені пурпуровою плямистістю, потрібно повторно провести обприскування. Такі заходи допоможуть впоратися із захворюванням та вилікувати рослину до наступного сезону.

Карбамід застосування у саду знайде завжди. Після використання цього добрива Ви побачите добрий результат. Перед початком внесення добрива слід добре підготуватися. Насамперед потрібно захистити тіло та руки від попадання сечовини. Потрібно дотримуватись інструкції, яка є на кожній упаковці. Розбавляти карбамід або вносити його у сухому вигляді потрібно у правильних пропорціях. Якщо Ви не дотримуватиметеся норм внесення, то в кращому випадку, не побачите жодної дії, я в гіршому – занапастить, вже наявні рослини.

  • Ціна: 56,10 /кг

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner