Кошик
139 відгуків
promo_banner

К сожалению,сейчас компания не может быстро обрабатывать заявки клиентов, поскольку рабочий день компании окончен. Ваша заявка обязательно будет обработана в ближайший рабочий день.

+380 (67) 398-63-88
+380 (95) 496-70-69
Премиум Корк

Промислова хімія

Оцтова кислота та області застосування

Слабка карбонова кислота, що представляє собою безбарвну рідину з характерним різким запахом і кислим смаком. Гігроскопічна і необмежено розчиняється у воді. Оцтову кислоту, концентрація якої близька до 100%, називають крижаний, т. к. при замерзанні вона утворює льдовидную масу.\

 • Синтетичні волокна, такі як ацетат целюлози і віскоза, стали можливими завдяки крижаної оцтової есенції.       
 • Засоби особистої гігієни, включаючи парфуми, ацетон та складні ефіри, виробляються з оцтовою кислотою.       
 • Промислове використання крижаної оцтової кислоти включає її використання в якості розчинника в фотоплівці, при отриманні барвників і чорнила, при перетворенні гуми з латексу, при виробництві полівінілацетату для деревного клею, при виготовленні підкладок, при виготовленні пестицидів, у виробництві білого свинцю, а також при створенні пляшок безалкогольних напоїв.        
 • Школи, коледжі та університети покладаються на крижану оцтову кислоту як хімічного реагенту, де студенти вивчають її здатності поглинати воду з навколишнього середовища і доводити свої кислотні властивості: саме вона перетворює синій лакмусовий папір у червону. При змішуванні з бікарбонатом натрію реакція викликає сенсаційне кількість вуглекислого газу та солі (дуже видовищно!).      
 • Клінічні лабораторії використовують крижану оцтову кислоту для аналізу крові. ·      
 • Розбавлена крижана оцтова кислота використовується для консервування солінь з овочів і інших продуктів. Вона також використовується в якості засобу для очищення від накипу. Разом з чищенням і консервуванням розбавлена крижана оцтова кислота може лікувати або запобігати бактеріальні або грибкові інфекції зовнішнього вуха.       
 • Чітко кислий смак крижаної оцтової кислоти пояснює запах маринованих огірків і надає «кислий смак» як заквасці, так і кисло-солодким чіпсам.      
 • Чинить антимікробну, протизапальну дію. Може служити антисептиком, використовується в медицині та ветеринарії. А також в сільському господарстві проти бур'янів. 
Сода і області застосування

Сода каустична,натрій їдкий- речовина білого кольору, може бути в гранулах, в лусочках і рідкому вигляді.Сода каустична добре розчиняється у воді. При розчиненні виділяє значну кількість тепла. Натрій їдкий в рідкому вигляді – рідина(каустик) безбарвна або пофарбована, в якій може викристалізовуватися осад. Хімічна формула: NaOH

Натрій їдкий технічний чешуированнный  або сода каустична знайшла застосування у багатьох галузях промисловості.
Натрію гідрат окису технічний (сода каустична) добре взаємодіє з ефірами, металами та не металами.

 1. У целюлозно-паперовій промисловості, де порошок активно використовують для виробництва картону, паперу, штучних волокон;
 2. У миловарінні;
 3. хімічна промисловість (нейтралізація кислот і окислів, використання в якості реагенту або каталізатора в хімічних реакціях, для титрування в хімічному аналізі, для титрування алюмінію, у виробництві чистих металів, для виробництва олій і ін);
 4. виробництво палива
 5. легка промисловість (виробництво шовку, відбілювання тканин);
 6. харчова промисловість (промивка обладнання; обмежено – для виробництва і обробки продуктів харчування).
 7. сода каустична використовується для очищення сантехнічних труб
 8. В косметології з метою видалення ороговілих ділянок шкіри і відмінного засобу для усунення папілом і бородавок.
Сіль таблетована - це спресована чиста сіль поварена сіль.

Таблетована сіль призначена для пом'якшення і комплексного очищення фільтрів. При цьому відбувається насичення катодними іонами кальцію і магнію або іншими словами солями жорсткості, які чудово пом'якшують.

Жорсткість води є характерним джерелом водопостачання. використовуються в установках пом'якшення води. Іонообмінна смола в процесі роботи виснажує свої робочі властивості. Щоб відновити її працездатність час від часу проводиться регенерація соляним розчином.

Сіль в таблетках проводиться згідно з європейською технологією.

Кухонна сіль спресоване в таблетки, універсальна з високою очищенням 99,9% на спеціальному обладнанні пресують таблетки, звідси і назва –таблетована сіль. Якісний продукт для ефективного відновлення іонообмінних катіонітових смол фільтрів в системах пом'якшення і підготовки води для технологічних, технічних і побутових потреб.

Сіль таблетована зручна тим, що не перетворюється в твердий клубок або пласт в мішку 25 кг. Коли вода стикається з соляними таблетками, вона вимиває і розчиняє стільки солі, скільки може розчинити.

Гліцерин фармацевтичний - густа прозора рідина, що видобувається шляхом хімічної обробки жирів, застосовується для медичних і технічних цілей.

Містить не менше 98,0% і не більше 101,0% гліцерину C3H8O3 в перерахунку на безводну речовину. Прозора, безбарвна або майже безбарвна суспензія, сиропо подібна рідина без запаху.

Фармокопейный гліцерол відповідає всім регламентувальних вимог до якості лікарських засобів. Прозора в'язка рідина гліцерину, що видобувається шляхом хімічної обробки жирів, добавка для медичних і технічних цілей. З водою, метанолом, етанолом і ацетоном змішується в будь-яких пропорціях, але не розчинний в ефірі і хлороформі, хоча і здатний розчинятися в їх сумішах з етанолом.

 • Гліцеринова рідина з солодким смаком.
 • Нетоксичний, на відміну, наприклад, від простих двоатомних спиртів.
 • Гліцерин змішаний розчинений у воді і спирті 96%, мало розчинний в ацетоні.
 • Практично не розчинний в жирних оліях.
 1. У фармакологічній промисловості при виробництві ліків: він розчиняє ліки, застосовується для додання таблеткам вологості, допомагає збільшити щільність (в'язкість) рідкісним ліків, входить до складу мазей і перешкоджає випаровуванню вологи, висихання. Тому його і додають в медичні мазі, креми, пасти. Додаючи гліцерин у лікарські розчини, досягається висока концентрація ліків.
 2. Медична промисловість, при виготовленні лікарських засобів, він входить до складу препаратів, якими лікують шкірні хвороби. Помогает ран быстрее заживать, дезинфицирующий свойств глицерина, способен препятствовать воспалительным процессам открытых ран.
 3. Производство моющих и косметических средств, в качестве добавки для смягчения кожи и как компонент обволакивает и не пересушивает кожу. Свойства глицерина влагоудерживающее, защитное, легкое отбеливающее, регенерирующее, роскошное, увлажняющее, успокаивающее средство.
 4. Пищевая промышленность: глицерин добавляют в сырье для приготовления конфет и других сладостей, а также выпечки, становятся более пышными, булочки и сдоба дольше не черствеют, как стабилизатор обладает свойствами сохранять и увеличивать степень вязкости и консистенции пищевых продуктов. При добавлении в мучные изделия такие как макаронные изделия придает им клейкость. Зарегистрирован как пищевая добавка Е422, и используется в качестве эмульгатора, с помощью которого смешиваются различные несмешивающиеся смеси. Вяжущее вещество глицерина применяют при изготовлении ликеров, водки и других напитков, содержащих алкоголь.
 5. Сладкий медицинский препарат добавляют, чтобы получить экстракты различных напитков: чай, кофе содержится 30 процентов вязкого вещества. Сырье предварительно измельчается, увлажняется и обрабатывается, затем нагревается.
 6. Табачное производство: глицерин добавляют к табаку, таким образом, регулируется его влажность. Также он поглощает неприятный запах, присутствующий в табаке при курении.
 7. Электронные сигареты: он удерживает уровень воды в картриджах, смягчает и убирает жесткий, разрывающий горло привкус. Картриджи с добавлением продукта дольше хранятся, не засыхают. Также препарат входит в состав жидкости для курения.
 8. Сельское хозяйство: с помощью этого вязкого препарата обработанные семена и сеянцы быстрее прорастают. В целях защиты деревьев от насекомых и непогоды кора обрабатывается раствором с добавлением глицерина.
 9. Текстильная:
 10. Бумажная и кожевенная отрасли промышленности,
 11. Производство пластмасс,
 12. Электротехника и радиотехника (в качестве флюса при пайке)
 13. Поскольку глицерин хорошо подвергается желированию и горит без запаха и угара, его используют для изготовления высококачественных прозрачных свечей и основания для жидкости, используемой в дым-машинах.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner