220 ₴/пог.м
Мінімальне замовлення — 100 пог.м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 грн
Стеклопластик рулонный, используется для теплоизоляции. Используется в электро-теплоизоляционных целях, а также в автомобильной и промышленной отраслях.
Рулонний склопластик РСТ-200 – гнучкий рулонний матеріал на основі склотканини, просоченої сполучною з полімеру. Склопластик рулонний РСТ-200 при експлуатації нешкідливий. Склопластик рулонний РСТ-200 використовується для теплоізоляції трубопроводів всередині і зовні приміщень, в будівництві. Склопластик РСТ-200 витримує перепади температур від -40 до + 60 градусів.
Склопластик РСТ-200 відмінно заміняє металеві кожухи.Склопластик РСТ-200 дуже гнучкий матеріал і зручний у застосуванні. Основне застосування склопластику РСТ-200 це будівництво, монтажні роботи.
Габаритні розміри | |
---|---|
Ширина | 100 мм |
Користувальницькі характеристики | |
Водонепроникність | водовідштовхувальні |
Горючість | важкогорючі |
Масова частка речовин, що видаляються при прожарюванні | 15,6% |
Щільність | 200 г/кв. м. |