Кошик
139 відгуків
promo_banner

К сожалению,сейчас компания не может быстро обрабатывать заявки клиентов, поскольку рабочий день компании окончен. Ваша заявка обязательно будет обработана в ближайший рабочий день.

+380 (67) 398-63-88
+380 (95) 496-70-69
Премиум Корк

Клей для плитки

Властивості клею:

При виборі складу для декоративної плитки слід знати його корисні характеристики. Якщо склад не буде відповідати зазначеним вимогам, його купувати не варто ні в якому разі. Адже в такому разі ніхто не дає гарантії, що плитка буде триматися і швидко не відвалиться. Отже, зверніть увагу на:

  1. Пластичність. Цей показник повинен бути помірним. Якщо склад розтікається надмірно, то ви не зможете зробити відповідний шар. Пластичність клею не повинна змінюватися, незалежно від того, чи зробили ви його густим або рідкісним.
  2. Підвищена текучість. При підборі клею для підлогової керамічної плитки пам'ятайте, що він повинен при нанесенні мати здатність до заповнення всіх пустот. Інакше плитка просто відпаде або розіб'ється, якщо на неї впаде якась річ з великою вагою.
  3. Високі адгезійні характеристики. Простіше кажучи – клей повинен утримувати матеріал будь-якої ваги. Добре, якщо ця властивість доповнюється швидкістю прилипання до поверхні. При укладанні керамограніта з великими розмірами також буде актуальним.
  4. Відсутність швидкої віддачі води. Ви завжди повинні мати можливість скорегувати плитку, яку неправильно прикріпили під час роботи. Слід враховувати те, що клей повинен сохнути повільно. Так він набере вищої міцності.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner