Кошик
138 відгуків
promo_banner

К сожалению,сейчас компания не может быстро обрабатывать заявки клиентов, поскольку рабочий день компании окончен. Ваша заявка обязательно будет обработана в ближайший рабочий день.

+380 (67) 398-63-88
+380 (95) 496-70-69
Премиум Корк

Штукатурки та шпаклівки

Штукатурка. Це пастоподібна суміш, призначена для стартового заповнення великих нерівностей і для компенсації різниці рівнів на будівельних поверхнях.

Стартові суміші відрізняються найбільшою фракцією наповнювача, а тому можуть за один раз укладатися товстим шаром без утворення тріщин. Для шару товщиною понад 20 мм переважно використання армуючої сітки.

Велика частина штукатурок реалізується у вигляді сухих сумішей. При бажанні суміш можна виготовити своїми руками.

Шпаклівка (шпаклівка). Це пастоподібна суміш з малої фракцією наповнювача, за рахунок чого застосування складу обмежується фінішною обробкою з товщиною шару не більше 1-2 мм. Шпаклівку перед штукатуркою укладати не можна, а потрібно дотримуватися послідовності: спочатку обштукатурити, а потім остаточно вирівняти поверхню.

Зверніть увагу!

Перед нанесенням фінішного шару штукатурка повинна сохнути не менше доби!

Можна наносити фінішний шар без стартового? Шпаклівку можна наносити на рельєф не більше 2 мм

Цементні. Ці склади спеціально розроблені для фінішного вирівнювання цементних штукатурок і бетонних поверхонь. По суті, це та ж ЦПС, але при виготовленні використовується не звичайний пісок, а кварцове борошно або аналогічні наповнювачі.

До складу цементних шпаклівок входять пластифікатори, які забезпечують необхідні терміни висихання суміші. Залежно від типу використовуваного цементу, шпаклівки можуть бути сірими або білими.

Гіпсові. Шпаклівки на основі гіпсового в'яжучого призначені для вирівнювання гіпсових і гіпсокартонних поверхонь. Сфера застосування таких матеріалів — це оздоблювальні роботи в інтер'єрі.

Такі склади, як і цементні аналоги виробляються у вигляді сухих сумішей, призначених для подальшого замішування водою. Готовий розчин характеризується пластичністю і швидким висиханням.

Недолік – невисока адгезія, тому перед нанесенням шпаклівки, отделываемые поверхні рекомендується обробити плівкоутворюючої грунтовкою.

Зверніть увагу!

чи Можна фарбувати вирівняну поверхню? Зрозуміло, можна, так як гіпсова шпаклівка саме для цього і розроблена. Але щоб знизити витрату фарби, потрібно обробити поверхню грунтовкою.

 

Полимерные. Это широкий спектр одно- и двухкомпонентных составов, в которых в качестве вяжущего применены акриловые или эпоксидные смолы, латекс, клей ПВА и т.п. Из-за высокой адгезии такие составы можно наносить на газобетон без штукатурки.Полимерные шпаклевки реализуются как в виде сухих смесей, так и в виде готовых составов, которые можно сразу применять по назначению.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner