Кошик
138 відгуків
promo_banner

К сожалению,сейчас компания не может быстро обрабатывать заявки клиентов, поскольку рабочий день компании окончен. Ваша заявка обязательно будет обработана в ближайший рабочий день.

+380 (67) 398-63-88
+380 (95) 496-70-69
Премиум Корк

Газобетон

Переваги газобетону:

Популярність газобетону обумовлена його корисними властивостями.Хоча в Україні він застосовується все ж істотно менше, ніж у країнах Західної Європи. Придбати газоблок в Україні ви можете саме у нас за вигідною ціною!

Корисних характеристик газобетон має багато, але основні можна розбити на три групи:

— легкість по масі;
— технологічність в обробці;
— високі теплоізоляційні властивості.

При будівництві приватного будинку можна обійтися без підйомних механізмів, а темп будівництва збільшується. При цьому нижче витрата розчину, що не може не впливати на собівартість будівлі.

Матеріал легкий в обробці. Він ріжеться і свердлиться як ручним, так і електричним інструментом: ножівками, фрезами, стамесками, дрилем і так далі. Блоку з газобетону прямо на будмайданчику можна надати будь-яку форму.

Інші властивості газобетону:

— висока морозостійкість (не менше F35);

— висока вогнестійкість (клас А1). Добре переносить короткочасне вплив температур до + 300С ( при побутовому пожежу як правило вище і не буває);

— матеріал екологічно чистий;

— не схильний до гниття і старіння;

— є відмінним звукоізолятором;

— здатний витримувати осьовий тиск до рівня В2,5, що дозволяє зводити з нього несучі стіни заввишки до 20 м. Отже, придатний для житлового, комерційного та інших видів будівництва;

— негерметичні стіни з газобетону «дихають», як і стіни з керамічної цегли. До того ж на них через шорсткою структури відмінно наноситься штукатурка;

Недоліки газобетону:

Прочитавши сказане вище, можна подумати, що газобетон практично ідеальний матеріал для будівництва. На жаль, це не зовсім так. Деякі вразливі місця є.

1. Мабуть, найголовніше з них — крихкість. В залежності від марки ця характеристика газоблоку проявляється по-різному. Але в цілому, газобетон витримує великі навантаження на стиск, дуже критичний до ударних навантажень. При ударі або падінні блок з великою ймовірністю отримає тріщину або розколеться. 

2. Газобетон гигроскопичен и достаточно активно поглощает влагу, как при непосредственном контакте, так и из атмосферного воздуха. При этом он набирает вес, и ухудшаются его теплоизоляционные свойства и прочность. При промерзании может разрушиться. Поэтому хранить его под открытым небом нежелательно, а построенные стены нужно сразу заштукатурить. По этой же причине газобетонные блоки не применяются при обустройстве фундаментов.

3. Как правило, в рекламных сообщениях производителей приходится встречать информацию, что работа с газобетонными блоками при возведении дома почти не требует квалификации. Но к таким утверждениям следует относиться критически.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner