Кошик
181 відгук
promo_banner

К сожалению,сейчас компания не может быстро обрабатывать заявки клиентов, поскольку рабочий день компании окончен. Ваша заявка обязательно будет обработана в ближайший рабочий день.

+380 (67) 398-63-88
+380 (95) 496-70-69
Премиум Корк

ПРОМИСЛОВІ ФАРБИ СТАНКОЛАК

Високоякісні фарби для промислового виробництва, металоконструкцій, кораблебудування, машинобудування, сільськогосподарської техніки, різних ємностей, трубопроводів, нафтопрому і звичайно для особистого використання

Спеціальні загальні емалі! Для професійного фарбування металевих та бетонних конструкцій.

Пошук і купівля фарби - це не проблема, але не просто спеціаліст - це не просто розібратися в оптимальному виборі фарби при покупці. Фарби різні, і зараз їх у продажу є багато. Існують фарби для зовнішнього використання, внутрішнього, глянсового, глянсового підлоги, матового тощо. для різних типів покриття.
Купуючи фарбу для використання як зовні, так і всередині, вам потрібно звернути увагу не лише на колір, естетику, але й врахувати практичну сторону. Тому важливо зрозуміти типи кольорів і зробити правильний вибір - ключ до збереження грошей, майна та нервів.

Всі кольори поділяються на дві основні категорії - для внутрішньої роботи (інтер'єр) та для зовнішніх (фасад). Будь -яка фарба вибирається на основі її довговічності. Якщо передбачається, що поверхня, на яку обрано барвисте покриття, буде перефарбована в будь -який випадок приблизно через п’ять років, то не має сенсу купувати дорогу фарбу з терміном експлуатації 20 років. Діапазон цін може суттєво відрізнятися.

Фарби також відрізняються своєю стійкістю до зовнішніх впливів-абразазів, миття. Для кімнат з низьким вмістом експлуатації (спальні, вітальні та дитячі кімнати), не має сенсу купувати фарбу, поверхня якої витримує до 10 000 обробки пензлем. Тут важливішими характеристиками будуть гіпоалергенність покриття, його естетичні властивості. Для кімнат краще вибрати фарбу, яка має середні показники з точки зору сили та стійкості до стирання, але приємна (матова або напівматт) на вигляд та на дотик (оксамитовий або шовковистий). Те саме стосується стелі в звичайних житлових будинках - така стійкість до миття буде абсолютно непотрібною якістю покриття.

Для багатьох покупців написи на банках з фарбою "акрилом", "на основі води" або "силікат" нічого не говорять. Але саме цей сорт вказує на певну композицію та властивості цього матеріалу.

1
Акрил
Акрилові емалі призначені для внутрішньої обробки. У них дуже слабкий запах і швидко сухі. На відміну від акрилових фарб, емалі створюють повітряний канал плівки на поверхні. Акрилові емалі виявилися ідеально в поєднанні з металом, але їх використання на деревині дуже добре виправдано.
 
2
Алкідні
Алкідна емаль - це майже універсальна фарба, придатна для внутрішніх та зовнішніх творів. Він має високий рівень стійкості до стирання, тривалий час зберігає свій первісний колір, не боїться наслідків агресивних миючих засобів та прямих сонячних променів. Для інтер'єру краще придбати матову алкідну емаль.
3
Кремнійорганічні

Завдяки їх оперативним характеристикам, кремнієва емаль давно зайняла своє місце серед інших фарб та лаків. Різноманітність поверхонь для використання -ці емалі добре падають як на будівельні поверхні (бетон, цеглу, азбест -виконавці, так і DT), так і на негрупований метал, високі показники термічної стійкості та антикорозійних властивостей -все це сьогодні може легко відрізняє нерозумнуорганізовану емаль на ринку.

 
4
Пентфталь і гліфтал

Пентафальні емалі дуже поширені. Позначення ПФ-115 використовується для зовнішньої обробки, ПФ-226 для внутрішніх.

Якщо ви хочете придбати гліфтальну емаль, майте на увазі, що вона довгий час висихає. Крім того, для використання цієї фарби необхідно мати спеціальні пристрої.

5
Нітроцелюлозні
Емаль на основі нітратів целюлози (НЦ). Покриття висихає буквально перед нашими очима, утворюючи глянсовий фільм. Спочатку такі фарби використовувались в автоматичній промисловості. Емаль продається лише у вигляді балончика з аерозолем, оскільки період сушіння не дозволяє використовувати пензлик. Нітроемалі особливо популярні, оскільки вони можуть бути використані як для внутрішньої, так і для зовнішньої роботи, зокрема для обробки вже пофарбованої та нефарбованої деревини
 
6
Поліуретанові
Поліуретанові емалі підходять для внутрішнього та зовнішнього оздоблення. У них глянсовий відтінок. Такі фарби використовуються для виробничих цілей та у повсякденному житті. Alkyd-uretan різновид підходить для фарбування поверхонь при низьких температурних умовах. Фарбона робота підходить для фарбування підлоги, перила, сходів. Алкі-ядерна емаль створює прекрасний захисний шар на пофарбованій поверхні.
7
Грунт-емалі
Ґрунт-емаль використовується для живопису та захисту від корозії заліза та кольорових металів, оцинкованого заліза, алюмінію та латуні. Композиція знаходить застосування, де необхідна комбінація перетворювача іржі, грунтовки та емалі. Це металеві конструкції, сільськогосподарська техніка, будь -які металеві конструкції, розташовані на відкритому повітрі.
 
8
Шарові
Шарова емаль використовується для завершення роботи спеціального типу (в основному фарбуючи сторони військових кораблів). Колір такої фарби сірий з варіаціями відтінків.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner