Кошик
139 відгуків
promo_banner

К сожалению,сейчас компания не может быстро обрабатывать заявки клиентов, поскольку рабочий день компании окончен. Ваша заявка обязательно будет обработана в ближайший рабочий день.

+380 (67) 398-63-88
+380 (95) 496-70-69
Премиум Корк

Гофротара

Гофротара

Кожен з нас хоч раз в житті користувався картонною коробкою. Усі вони мають доми, в яких продають взуття, їжу та інші речі. Ящики гофрокартону використовують для відсилання посилок та перевезення речей. Саме тому вони необхідні для повсякденного життя. Щоб відповісти на запитання: що таке гофрояльник?

Гофрокартон — це матеріал, який можна отримати шляхом склеювання кількох шарів. До складу входить макулатура та хвиляформатний картон (гофра), який надає твердості матеріалу. Слої паперу та гофри чергуються і можуть складатися від двох до п’яти.

Гофрокартон використовують для виготовлення різних тарів, оскільки з його допомогою з'явилася можливість створити структуру з паперу та картону, яка буде легкою, але водночас жорсткою.

Двошаровий матеріал — це єдиний вид гнучкості, призначений для обгортки предметів. Він складається з плоского шару і шару гофри. Продається, в основному, в рулонах.

Виготовлення гофрари спрямоване на три головні галузі:

  • Машину — упаковка доповнюється спеціальними вкладниками, які гарантують безпеку і безпеку товарів під час перевезення;
  • Виготовлення — використання промислових компаній;
  • споживацький — наголошення рекламної інформації за допомогою друку.

Жодне підприємство не обходиться без якісної упаковки. Його використовують як для внутрішніх потреб (системазації, зберігання товарів, архівів, документів), так і для продажу. Вона необхідна для реклами, для оформлення презентаційних та промоматеріалів, корпоративних подарунків і сувенірів.

Уже давно доведено, що упаковка безпосередньо впливає на продаж. Це і візуальна привабливість, і обізнаність бренду. Адже понад дві третіх покупців приймають остаточне рішення прямо перед вітріною, обличчям до обличчя з товаром, а отже і з його упаковкою.

При всій різноманітності матеріалів на першому місці залишається гофротара. І на це є принаймні 5 вагомих причин!

Легкість

Гофрований картон дуже легкий. Навіть велика коробка для побутової техніки з усіма розділювачами не важить майже нічого. Така скринька в 3-4 рази легша від пластику і тим більше дерев'яного ідентифіканого розміру. Крім того, він практично не додає додаткового об’єму, і це без шкоди для амортизації. Зменшуються витрати на вантажоперевезення.

Самі гофрокороби дуже компактні. Вони доставляються і зберігаються у складному вигляді на паличках, так що майже не займають місця. В одному вантажному вагоні можна помістити більше гофрованих ящиків, ніж пластикової тари.

 
Екологічність

Гофротара виготовляється з цілком екологічних матеріалів. Цеглаза і вторинна сировина, вже минула. У складі немає жодних пластифікаторів чи інших домішок. А на виробництво витрачається мінімальна кількість електроенергії та ресурсів.
Така упаковка повністю розкладається або перероблюється при утилізації. Навіть у природних умовах вона повністю самознищується на всі 100%, на відміну від пластику, який просто нагромаджується десятиріччями. І при цьому якість міцного гофротару можна використовувати знову і знову. Для цього достатньо підібрати коробки, які можна самостійно розібрати і скласти знову.

 
Розмаїтість

Гофрований картон дуже простий в обробці. З нього можна створити упаковку будь - якої форми і конфігурації. А до них - роздільники, органайзери, вкладиші та інші корисні аксесуари. Це набагато раціональніше, швидше і дешевше, ніж, наприклад, експерименти з дерев'яними ящиками.

Гофрокартон можна фарбувати всередині і ззовні, нанести зверху будь-яке зображення, надрукувати логотип. Все це потрібно для створення індивідуальної упаковки і оренди ваших продуктів.

 

Універсальність

У гофрокартонній упаковці можна зберігати майже все: від продуктів харчування до дорогої електроніки або габаритної промислової техніки. Це можуть бути товари будь-якого виду, форми, розміру і фасовки. Гофротару використовують для перевезення овочів і фруктів, зерна, будівельних матеріалів, побутової техніки, ліків, одягу, взуття, косметики та негабаритних вантажів.

 
Простота

Хоч це всього лиш целюлоза, то гофрокартон є дуже міцний упаковковий матеріал. Існують різні класи та марки, розраховані на різні задачі. Чим більше шарів — тим міцнішим. Наприклад, коробка із семишарового гофрокартону витримує навантаження до 2 тонн. Вона підходить навіть для зберігання та перевезення габаритного промислового обладнання.

 
Зараз в наявносі!
У нас можна купити таку гофротару як: Гофроящик 110м90м124м, Гофроящик 110м90мм248м, Гофроящик 144м100м248м, Гофроящик 117м92м288мммм, Гофроящик 182м132м13ммммм,
Гофроящик 197м142м288ммм

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner