Кошик
138 відгуків
promo_banner

К сожалению,сейчас компания не может быстро обрабатывать заявки клиентов, поскольку рабочий день компании окончен. Ваша заявка обязательно будет обработана в ближайший рабочий день.

+380 (67) 398-63-88
+380 (95) 496-70-69
Премиум Корк

Фарби для харчових ємностей

Харчові фарби (емалі для прямого контакту з харчовою продукцією, водою.)

Щодня ми вживаємо молоко, соки, використовуємо в приготуванні різні оцти й навіть не замислюємося про те, що все це роблять можливим харчові фарби для зберігання харчових і спиртовмісних продуктів. У цій зоні до харчових фарб пред'являються особливі вимоги, адже вони контактують безпосередньо з харчовими продуктами. А отже, на них лягати подвійне завдання: не тільки не допустити корозії основного металу, а й запобігти виділенню шкідливих речовин у харчові продукти, напої, вино.

Насправді харчова промисловість рясніє корозійно-агресивними агентами. Це і різні кислоти, як-от лимонна, молочна, яблучна та винна, спиртовмісні продукти, олії та жири. Водночас потрібно пам'ятати, що більшість харчових кислот є сильними електролітами, а це означає виникнення електролітичної корозії, що може призвести до наскрізного іржавіння на зварних стиках. Харчові фарби, що використовуються для покриття внутрішніх поверхонь бетонних і сталевих ємностей, ректифікаційних і дистиляційних колон та інших харчових апаратів витримують досить високі температури, зберігаючи водночас свої захисні властивості. Емаль для зберігання харчових і спиртовмісних продуктів мають високу стійкість до мийних засобів, прісної та солоної води. Ці властивості досягаються завдяки низькому вмісту летких речовин у покритті. Також ці лакофарбові матеріали можна використовувати в побуті, водночас не тільки на кухні, де в кожного з нас є емальована каструля. Вони стануть у пригоді в будь-якому господарстві. Харчовими емалями можна покрити розтріскану ванну, покрити стелю та стіни в басейнах або лазнях. Список їх застосування практично не обмежений. До того ж вони мають великий термін експлуатації за дотримання правил використання.

У чому особливості харчової фарби?

Жорсткі умови експлуатування сталевих цистерн, каністр, баків і підвищена вимогливість до технічних параметрів зумовлює потребу застосування високонадійних засобів антикорозійного захисту, як-от харчова фарба.
Внутрішня поверхня ємності контактує з агресивно-корозійними рідинами, що використовуються в харчовій промисловості — лимонна, молочна, яблучна кислоти, спиртовмісні рідини, оцти, молоко, газована вода. Це може призвести до наскрізної корозії на зварювальних стиках ємностей. Харчова емаль, вироблена з високоякісних компонентів, здатна забезпечити надійний захист місткості та продуктових рідин, що зберігаються в ній.
Піддається впливу та зовнішня поверхня цистерн — природні осади як дощ, сніг і туман, сонячні промені, перепади температури можуть спровокувати появу іржі. Для її запобігання застосовується емаль харчова термостійка. Завдяки мінімальній долі летких речовин, що містяться в складі фарби, з'являється висока стійкість до впливу атмосферних явищ, високих або низьких температур.

Харчові ємності, контейнери та конструкції, що контактують із харчовими продуктами вимагають спеціального захисту. Харчові фарби не містять шкідливих розчинників. Б-ЕП-еповин використовують для нанесення на зовнішні та внутрішні поверхні з металу, бетону, склопластику.

Особливості харчових фарб у їх хімічному складі, компоненти якого не вступають у реакцію з агресивними середовищами. Середовище може бути сухим, висипкою — зерно, борошно тощо. Або рідкий — виноматеріал, соки, олія, вода питного призначення тощо.

Харчові емалі — це покриття, які застосовуються на поверхнях обладнання й контейнерів, які вступають у прямий контакт із харчовими продуктами. Вони гарантують безпеку їжі та запобігають корозії й іржавінню поверхонь, що може негативно вплинути на якість харчових продуктів.

Емалі на основі епоксидної смоли

Це найпоширеніший тип харчових емалей. Вони мають чудову адгезію і високу хімічну стійкість. Епоксидні емалі широко застосовуються для покриття ємностей, трубопроводів та іншого обладнання, використовуваного в харчовій промисловості.
Також для фарбування внутрішньої частини цистерн, танкерів.

 
Поліуретанові емалі

Ці емалі мають високу стійкість до подряпин і хімічних впливів. Вони широко використовуються для покриття поверхонь, які схильні до механічних впливів, наприклад, для захисту металевих ободів у резервуарах і контейнерах.
Для фарбування зовнішньої частини цистерн, танкерів, обладнання тощо.

 
Склокерамічні емалі
Ці емалі мають високу термічну стійкість і застосовуються для покриття поверхонь, які схильні до високих температур. Вони часто використовуються в харчовій промисловості для печей, грилів та інших термічних процесів.
Важливо зазначити, що харчові емалі мають відповідати суворим нормам і стандартам, щоб гарантувати безпеку харчових продуктів. У різних країнах є спеціальні регулятивні організації, які визначають вимоги до харчових емалей і їх допустиме використання в харчовій промисловості. 

Харчові емалі широко застосовуються в різних сферах харчової промисловості, включно з виробництвом харчових консервів, напоїв, молочних продуктів, хлібобулочних виробів, м'ясною та рибною виробами, кондитерськими виробів та іншими продуктами. Вони забезпечують збереження продуктів, запобігають реакції продуктів із металевими поверхнями та покращують гігієнічність і довговічність обладнання.
 

Що наша компанія може запропонувати вам із харчових емалей?
 

1
Фарба 1200 Гідроепокс епоксидна двокомпонентна для контакту з харчовими продуктами (Греція).
Двокомпонентна, епоксидна фарба високої якості, що не містить розчинників, затверділа аміном. Фарба спеціально розроблена для внутрішнього та зовнішнього фарбування металевих і бетонних резервуарів, підлог, лабораторних приміщень і трубопроводів для зберігання і транспортування питної води (до 100 °C), за прямого контакту з харчовими продуктами. Відповідає високим вимогам антикорозійного захисту. Не рекомендується використання матеріалу в резервуарах із хімікатами та паливо-мазковими матеріалами. Сертифікована Європейським Інститутом відповідно до вимог Регламенту (ЄС) No 10/2011 і Регламент (ЄС) No 1935/2004 про придатність використання продукту під час прямого контакту з питною водою та харчовими продуктами.
 
2
Емалі українського виробництва УР-5101 і КО-5102

Емалі УР-5101 призначаються для антикорозійного захисту металевих (чорних і кольорових), бетонних, залізобетонних та інших поверхонь, які зазнають атмосферних впливів в екологічно небезпечних промислових районах і в умовах морського климата. Зокрема емалі УР-5101 застосовуються для фарбування та ремонтних робіт:
— промислового обладнання на підприємствах харчової, хімічної та нафтопереробної промисловості;
-внутрішніх поверхонь резервуарів для зберігання і транспортування харчових продуктів, питної та технічної води, нафтопродуктів, трубопроводів;

Емаль КО-5102 високоякісне високоглянсове міцне захисно-декоративне покриття для цегли, бетону, азбоцементу та металу та запобігає руйнуванню

Емаль КО-5102 застосовують для фарбування металу, фарбування алюмінію та як харчову фарбу для отримання високоякісного, високоглянсового та міцного захисно-декоративного покриття поверхні бетону, азбоцементу, цегли та металу.

Широко застосовується емаль КО-5102  для декоративного оздоблення будівель і споруд, що неабияк покращує їхній зовнішній вигляд, і запобігає руйнуванню будматеріалів від дії атмосферних опадів та промислових забруднювачів повітря.

Важливо! Емаль УР-5101 і КО-5102 не підходять для використання з ПРЯМИ контактом із харчовими продуктами!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner