Кошик
138 відгуків
promo_banner

К сожалению,сейчас компания не может быстро обрабатывать заявки клиентов, поскольку рабочий день компании окончен. Ваша заявка обязательно будет обработана в ближайший рабочий день.

+380 (67) 398-63-88
+380 (95) 496-70-69
Премиум Корк

Фарби для дорожньої та спортивної розмітки

Яка фарба використовується для дорожньої розмітки?

Фарба для розмітки доріг — це атмосферостійкий матеріал, що швидко сохне, який вирізняється високою стійкістю до тертя, зносу, а також різними паливовими речовинами. Під час нанесення такої фарби утворюється міцне покриття, стійке до абразивного та механічного навантаження, перепадів температур. Воно дає змогу створити оптимальне зчеплення автомобільних шин із дорожнім покриттям і має заподібну довговічність.

Емаль для розмітки доріг сохне вкрай швидко. Після нанесення повне висихання досягається в межах 20 хвилин, після чого можна відновлювати транспортний рух. Такий ЛФМ демонструє високий рівень стійкості до розчинників і води.

Переваги дорожньої фарби для розмітки доріг:

У розмітковій фарби є низка незаперечних переваг:

 • стабільність складу матеріалу під час зберігання не менш ніж 1 рік;
 • високий коефіцієнт яскравості та світловитрати для різних кольорів для розмітки;
 • підвищена зносостійкість покриття;
 • найкраща адгезія до різних типів дорожнього полотна;
 • чудова стійкість до будь-яких атмосферних явищ.

 

Що можна фарбувати дорожньою фарбою?

Перевагою використовується така фарба для дорожньої розмітки автомобільних доріг, шосе, магістралей, проїзних частин, злітних смуг та ін. Також цей різновид ЛФМ використовується як фарба для паркінгів, закритих і відкритих паркувальних зон, бордюрів, підлоги в гаражі або СТО. Розмітною фарбою можна фарбувати промислові підлоги або виконувати з її допомогою їх розмітку.

 

Крім відмінностей за хімічним складом, світловідбивна фарба для розмітки доріг має унікальну здатність відбивати світло. Для удосконалення світловідбивних характеристик у дорожні фарби для розмітки додають до 15% спеціальних компонентів, здатних відбивати світло фар.

Світловідбивна фарба для розмітки доріг зараз усе активніше використовується для нанесення на автомагістралі, шосе, траси та дороги державного значення.

Фарба для розмітки бетонних підлог

Підходить фарба для розмітки бетонних підлог — під час фарбування бетонної підлоги таким матеріалом вдається отримати неймовірно міцне надійне покриття, яке довгий час зберігатиме свої чудові експлуатаційні й естетичні властивості.

Які фарби використовуються для розмічення доріг? Склад? Чим вона відрізняється від Західної ЛФМ?

 Зараз найбільшою популярністю користується фарба для нанесення розмітки на асфальті трьох основних типів:

Алкідні склади  
Вирізняються високою адгезією і зносостійкістю. Їх не можна наносити за допомогою розпилювачного обладнання, проте ЛФМ на основі алкідних смол чудово зарекомендували себе під час створення розмітки на автомагістралях;
 
Двокомпонентні склади 
Для виготовлення таких фарб використовуються інноваційні технології. Фарба поліакрилова для дорожньої розмітки, у складі якої є світловідбивні компоненти, а також повністю немає розчинників. Такі склади вкрай економно витратні 0,5 кг фарби на 1 м, але водночас дають змогу нанести дуже довговічну розмітку, стійку до тертя, снігоприбиральніх техніці, великого навантаження авто, атмосферних опадів; 
 
Акрилові склади 
Можуть використовуватися для нанесення розмітки на бетонні, нафтопбітумні та асфальтовані дороги. Варто враховувати, що до повного висихання ці фарби чутливі до впливу вологи після нанесення, тому працювати з ними необхідно тільки за сухої погоди.
Технічні показники

Є низка технічних показників, яким мають відповідати емалі для розмітки доріг. Саме вони визначають, як матеріал виконуватиме своє пряме завдання. До цих показників відносять:

 • Гарна видимість на дорожньому покритті в будь-яку пору доби незалежно від погодних умов;
 • Стійкість до різких перепадів температури повітря й основи дорожнього покриття, механічного тертя;
 • Немає впливу на зниження показників зчеплення автомобільних покришок із дорожнім полотном (в ідеалі фарба має, навпаки, покращувати зчеплення);
 • Швидке висихання, необхідне для оперативного відновлення автомобільного руху. 
 • Довговічність і зносостійкість, що дають змогу розмітці витримувати інтенсивне навантаження авто на дорожнє покриття на протягування не менш ніж 3-5 років;
 • Найекономніша витрата матеріалу на один погінний метр дорожньої розмітки.

Кольорові гами емалі

Зазвичай використовується фарба для нанесення розмітки на дорогу білого кольору. Однак є ще три кольори для різних типів розмітки:

Червоний
Використовують для розмітки паркінгів спецтехніки, вертолітних майданчиків, а також червоно-білої зебри.
 
Чорний
Для тимчасової зміни, перекриття наявної розмітки. Також може застосовуватися для нанесення вертикальної розмітки переходів
 
Жовтий
Використовується для тимчасової розмітки, наприклад, під час ремонту автомобільних доріг, а також нанесення спецсимволів на паркінгах, під'їзних майданчиках тощо.
 
Помаранчевий
Так само як фарба дорожня жовта, наноситься тимчасово для контрасту або для особливих типів покриття.
Білий
Незаперечним лідером є біла фарба для розмітки дороги. Її використовують для всіх типів дорожньої розмітки трас, шосе, автомагістралей інших автодоріг. Також варто зазначити, що фарба дорожня біла, ціна якої найдоступніша, є найпопулярнішою відповідно.
 
Ми пропонуємо вам емалі різних призначеннях і якості та можемо підібрати фарбу під будь-який із ваших запитів. Наприклад:
 1. чим пофарбувати бетонні паркани
 2. чим пофарбувати бетон
 3. чим покрити бетонну підлогу
 4. чим пофарбувати бетонний пам'ятник
 5. чим пофарбувати бетонну доріжку
 6. чим пофарбувати бетон на вулиці
 7. чим пофарбувати бетонну підлогу в гаражі
 8. чим пофарбувати бетонні вироби
 9. чим пофарбувати бетонні стіни
 10. чим покрити бетонну підлогу в будинку
 11. чим пофарбувати бетонні стіни на вулиці
 12. чим нанести дорожнє розмітку

Якщо у вас виник один із цих питань або виникли інші — зверніться до нашої компанії, ми проконсультуємо і підберемо найвідповідніший варіант саме для Вас!

В межах асортименту магазину є такі фарби для дорожньої розмітки, фарба для бетону та допоміжні матеріали:   

 1. світловідбивні пігменти;
 2. класична та світловідбивна фарби для розмітки на дорозі;
 3. фарбувальні склади для систем евакуації.

Продукція відповідає всім міжнародним стандартам якості та має всі необхідні сертифікати. Використовується для виконання окремих елементів на дорогах, а також у системах безпеки, для підсвічування певних знаків в умовах браку освітлення або задимленості.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner