Кошик
138 відгуків
promo_banner

К сожалению,сейчас компания не может быстро обрабатывать заявки клиентов, поскольку рабочий день компании окончен. Ваша заявка обязательно будет обработана в ближайший рабочий день.

+380 (67) 398-63-88
+380 (95) 496-70-69
Премиум Корк

Фарби для оцинкованих дахів

Вибираємо фарбу по оцинковці та поцинкованому даху.

Питання про вибір надійного та практичного покрівельного покриття є одним із найважливіших під час будівництва приватних будинків і виробничих будівель. Бездоганні експлуатаційні якості оцинкованого листа дали змогу йому зайняти провідну позицію серед довговічних, стійких до кліматичних змін і зручних у використанні матеріалів. Після успішного зведення даху забудовники, зазвичай, заплутані, ніж пофарбувати оцинкований дах, і коли краще це зробити.

Якісна фарба має не тріскатися, не вигоряти, надійно триматися на старій поверхні, тоді Ви надійно захистите покрівлю від іржі та корозії. Також надасть гарного дизайну вдома та неабияк заощадить кошти.

Алкідні емалі

Швидко сохнуть, але мають різкий запах, згодом тріскаються, тому що не здатна розтягуватися внаслідок різких перепадів температур повітря. За ціною недорогі, але доводиться за кілька років фарбувати знову.

Важливо! Не кожна алкідна емаль підходить для нанесення на кольорові метали. Спеціально для цього створено фарбу Гальванол від грецького виробника Stancolac.

Хімстійкість - 3 із 10.
Антикорозійні властивості – 6 з 10.
Еластичність - 2 із 10.
Адгезія до металу – 6 з 10.
Стійкість до ультрафіолету - 7 із 10.
Стійкість до механічних навантажень - 3 із 10.
Терміни експлуатації – від 1 до 2 років.

 
Епоксидні

Повний час полімеризації 14 днів мають різкий запах. Хімстійкість - 8 із 10.
Антикорозійні властивості – 8 з 10.
Еластичність - 3 із 10.
Адгезія до металу – 9 з 10.
Стійкість до ультрафіолету - 1 із 10.
Стійкість до механічних навантажень - 8 із 10.
Терміни експлуатації – від 5 років.

(КОЛІР ВИГОРАЄ ПІД ПРЯМИМИ СОНЯЧНИМИ ПРОМІНЯМИ , ВЛАСТИВОСТІ ПОКРИТТЯ НЕ ЗМІНЮЮТЬСЯ)

 
Акрилові

Має невисоку адгезію "зчеплення, не з'єднується з цинком, відносно недорога і не має запаху, з часом тріскається.
Також акрил-поліуретанова фарба від грецького виробника буде гарним варіантом на довгий час.

Хімостійкість - 2 із 10.
Антикорозійні властивості - 5 із 10.
Еластичність – 4 з 10.
Адгезія до металу - 7 із 10.
Стійкість до ультрафіолету - 8 із 10.
Стійкість до механічних навантажень - 5 із 10.
Терміни експлуатації – від 1 до 3 років.

 
Гумова фарба

Надійно прилипає до поцинкованої сталі, не лущиться впродовж 15 років, тому що здатна розтягуватися на довгу до одного сантиметра за постійних коливань температури від -60 до +110 градусів. Не горить і не має запаху.

Хімостійкість - 2 із 10.
Антикорозійні властивості - 7 із 10.
Еластичність - 3 із 10.
Адгезія до металу - 8 із 10.
Стійкість до ультрафіолету - 7 із 10.
Стійкість до механічних навантажень - 1 із 10.
Терміни експлуатації – від 1 до 4 років.

 

Нанесення: 
 1. Зберіть необхідні інструменти: пензлі, валики, фарбопульт, вітош, металеву щітку, наждачний папір, шліфувальну машину, рукавички, захисні окуляри, сходи, малярний скотч, захисну плівку, ножиці, будівельні ніж, відро з водою й знежирювач. Ретельна підготовка поверхні дає гарантію тривалої експлуатації покрівлі.
 2. За наявності іржі на даху її необхідно видалити за допомогою нажданого паперу або шліфувальної машини.
 3. Змиваємо водою будівельний пил і даємо поверхні висохнути.
 4. Знежирюємо поверхню для видалення жирних плям, які перешкоджають фарбі надійно триматися на матеріалі. Використовуємо універсальні розчинники: уайт-спірит, ацетон, розчинник, гасін тощо.
 5. Ржавію необхідно заґрунтувати антикорозійним ґрунтом, який перешкоджає подальшому поширенню руйнування й покращує прилипання фарби. Примірна витрата ґрунту становить 100 грамів на один квадратний метр. За технологією наносимо один шар, який через годину висохне.
 6. Якщо іржі немає, то ґрунтувати не потрібно.
 7. За наявності тріщини, відколів та інших дефектів використовуємо латексну шпаклівку та бітумну стрічку, які усунуть протікання. За технологією наносимо два шари та год висихання не менш ніж 10 годин.
 8. Наносимо перший шар фарби за допомогою пензлів різних розмірів у важкодоступних кутах, далі використовуємо валики на великій поверхні. Фарбованим тонким шаром, ретельно відтискаючи пензлі та прокачуючи валики, щоб уникнути патьоків.
 9. Фарбування починається з ковзана даху та спускається вниз. Для прискорення та полегшення процесу фарбування радимо використовувати фарбопульт із соплами різних розмірів. Для економії лакофарбового покриття фарбу можна розбавити водою до 10%, але не кожну фарбу можна розбавляти, обов'язково проконсультуйтеся з фахівцем і подивіться на інструкцію із застосування.
 10. Період висихання першого шару становить три години. Примірна витрата приблизно 150 грамів на один метр квадратний.
 11. За технологією друге сло, рекомендуємо наносити наступного дня за типом зверху-вниз. Місця тріщин радимо ретельно фарбувати в три шари.
 12. Промиваємо валики, пензлі та фарбопульт проточною водою, щоб уникнути висихання фарби.

 Що наша компанія може запропонувати вам для фарбування даху?

Фарба 361 Гальванол. Для оцинкованих, алюмінієвих, сталевих поверхонь. Високоадгезійна фарба, що не потребує ґрунтування.

Антикорозійне однокомпонентне промислове покриття на основі модифікованих синтетичних вінілових смол характеризується чудовою адгезією до металів, як-от оцинкована сталь, неіржавка сталь, кольорові метали (алюміній, мідь тощо).
Завдяки своєму особливому складу (vinyl resin) демонструє посилені антикорозійні властивості, хімічну стійкість і найкращу стійкість до впливу довкілля, порівнюючи зі звичайними однокомпонентними захисними системами. Простий у застосуванні, швидкий час сушіння, чудові властивості адгезії й еластичності навіть на поверхнях зі старими покриттями. Прекрасно підходить як самостійне одношарове застосування (self primed) і як фінішне покриття. Ідеально підходить для промислових і прибережних зон, а також районів із високим корозійним середовищем. Також ідеально підходить для висотних робіт — фарбування дахів, ліній електропередавання, вежі мобільного зв'язку тощо.
За замовленням виготовляється і як покриття ⁇ (micaceous iron oxide), що містить залізну слюду для посилення властивостей антикорозійного захисту. У формі MIO забезпечує постійну провідність, що запобігає накопиченню статичної електрики на промислових металевих поверхнях (наприклад, сталевих трубах, резервуарах тощо). Має опір електропровідності <107 Ом

 
Фарба 8005 акрилополіуретанова двокомпонентна. Для сталевих, алюмінієвих, оцинкованих, бетонних поверхонь

Двокомпонентне акрил-поліуретанове покриття, затверджувач якого містить аліфатичний ізоціанат. Містить активний цинковий фосфат для забезпечення надійного корозійного захисту.
Підходить для фарбування металевих поверхонь, експлуатованих в умовах промислового середовища.
Може використовуватися як одношарове покриття (наноситься безпосередньо на метал, без додаткового ґрунтування), забезпечуючи водночас антикорозійний захист.
Характеризується чудовою адгезією до кольорових і чорних металів, неіржавкої й оцинкованої сталі, алюмінію та його сплавів. Показує високу стійкість у разі впливу промислового клімату, стійкість кольору та жовтизни.

 
Ґрунт 360 Wash Primer фосфатувальний. Для ґрунтування поверхонь поцинкованої сталі, алюмінію, міді, легких сплавів.

Wash Primer — двокомпонентна високоякісна промислова ґрунтовка для посилення адгезії. У своїй основі містить полівінілбутираль у поєднанні зі спеціальними антикорозійними цинковими складниками. Є з'єднанням між поверхнею металу та фінішного лакофарбового матеріалу, створюючи чудову адгезію. Демонструє чудову адгезію до металів, як-от оцинкована сталь, і кольоровим металом (алюміній і легкі сплави). Перекривається лакофарбовими матеріалами (однокомпонентними та двокомпонентними).

Також у наявності більш бюджетні варіанти фарбування оцинкованого даху від українських виробників Farbex і Технобудресурс ВП

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner