Кошик
139 відгуків
promo_banner

К сожалению,сейчас компания не может быстро обрабатывать заявки клиентов, поскольку рабочий день компании окончен. Ваша заявка обязательно будет обработана в ближайший рабочий день.

+380 (67) 398-63-88
+380 (95) 496-70-69
Премиум Корк

Фарби для басейнів

Фарба для басейнів і фонтанів, стійка до хімії

Встановлення басейну — подія вельми радісні. Однак для того, щоб підготувати цю споруду до експлуатації, вам буде потрібно чимало сил і фінансів. Зокрема, особливої корисної витрати завжди стояло оздоблення чаші басейну. І якщо раніше єдиним матеріалом для проведення цього заходу слугувало плитка, то зараз, благо, з'явилася ще й спеціальна фарба для ємностей і резервуарів, яка за своїми експлуатаційними характеристиками анітрохи не поступається першому матеріалу.

Фарба для басейну або керамічна плитка — який матеріал кращий?

Перш ніж розпочати опис лакофарбових покриттів для басейну, нумо дізнатися, про її головні переваги перед плиткою:

  • доступна ціна: фарба вам обійдеться в рази дешевше за недорогої плитки;
  • простота нанесення: фарбу, на відміну від плитки, може використовувати навіть непрофесіонал;
  • підвищена швидкість роботи: фарбування чаші басейну "виллється" в куди менший часовий період, ніж облицювання її плиткою;
  • додаткова герметизація: такі фарби буквально обволікають поверхні, що покриваються, тому ви можете зовсім не боятися за те, що вода проникне крізь лакофарбовий шар і почне руйнувати основу басейну;
  • захист чаші басейну проти спор грибів і водоростей: до складу фарб для басейнів входять компоненти, які виключають утворення всередині чаші басейну будь-яких сторонніх мікроорганізмів;
  • сумісність із практично будь-якими матеріалами: фарби для басейнів мають підвищену адгезію, а це означає, що навіть настільки дрібнопористі матеріали, як метал, можуть послугувати основою для їх нанесення;
  • зносостійкість: деякі різновиди фарби набагато стійкіші до вологи та інших негативних чинників, ніж плитка.

Погодьтеся, дуже дивовижний перелік характеристик для такого бюджетного матеріалу! Водночас, попри те, що фарби здебільшого не рекомендується використовувати для декорування питних резервуарів, після повного застигання вони не виділяють у воду жодних шкідливих речовин, які могли б пошкодити зовнішні шкірні покриви або подразнює слизові оболонки. Тому ви можете без жодних ризиків для свого здоров'я покривати фарбою чашу басейну, у якій надалі плануєте купатися або насіляти рибками та іншою живильністю.

А тепер з'ясуємо, на які різновиди діляться фарби для басейнів: 

Полівінілхлоридна фарба

Цей різновид фарби, також звана гідростоун, утворює щільне напівглянсове покриття, схоже на емалю. Вона вважається досить економічним у витраті матеріалом і саме тому може бути нанесена в 1 або максимум, 2 шари за допомогою валика, пензля або фарбопульта. Використовується гідростоун у разі з бетонними поверхнями, для оброблення непитувальних ємностей із водою. Цей формат лакофарбових виробів чудово захищає їх від руйнівних властивостей води й, зокрема, від хімічних компонентів, які вона може містити (солі, хлор та ін.). Стійкий гідростоун і до агресивних очищувачів, що містять ПАР.

Перед розподілом фарби поверхня традиційно очищається й знежирюється. Повторний шар наноситься не раніше, ніж через 24 години від нанесення попереднього, а експлуатувати басейн можна тільки через 5 діб.

 
Епоксидна фарба

Цей різновид фарби складається з двох компонентів — смоли та затверджувача. Завдяки своїй високій зносостійкості (навіть у озоновій воді або у воді з високою концентрацією хлору епоксидна фарба зберігає свій колишній вигляд приблизно 20 років) і підвищеній адгезії цей матеріал може бути використаний для покриття внутрішньої поверхні металевих і бетонних басейнів.

Перш ніж братися до роботи з епоксидною фарбою, основу необхідно обробити ґрунтовкою і вичекати до повного її затвердіння не менш ніж 8 годин. Перешкоджання цій рекомендованню ризикує викликати на поверхні бульбашки, видимі нерівності й надалі й зовсім спровокувати відшаровування лакофарбового шару. Розподілається така фарба за допомогою валика або фарбопульта. Окремо зазначити, що випаровування, що виділяються під час її застигання, досить отруйні, тому перед використанням ми рекомендуємо надіти респіратор, а також захистити шкірні покриви та слизові оболонки
 
Поліуретанова фарба

Поліуретанова фарба стане ідеальним вибором для нанесення на бетон, металеві поверхні, а також поверхні з натурального та штучного каменю. Завдяки підвищеній стійкості до перепадів температур цей матеріал може бути використаний для оброблення чаш басейнів, розташованих просто неба. Плюсом поліуретанової фарби є те, що вона не жовтіє згодом — ні під впливом хлору, ні після тривалого впливу сонячних променів.

Використовувати таку фарбу досить просто. Перед нанесенням на основу її необхідно розвести розчинником D-30, а розподіляти по ньому — малярним пензлем, валиком або фарбопультом (у кілька шарів, перерва між якими становить не менш ніж 8 годин). Що ж стосується часу висихання, наповнювати басейн водою після фарбування можна вже через 11-12 доби.

Акрилова фарба

Акрилова фарба для басейну, також іменується, як фарба для басейну АК-12, являє собою оптимальне співвідношення ціни, якості та простоти у використанні. Може бути використана для створення декоративного шару з високими захисними властивостями в металевих, керамічних, бетонних і цементних резервуарах для зберігання води. Вона характеризується досить гарною еластичністю — ідеальним показником того, що покриття, створене за її допомогою, буде повністю придатним для використання в широкому температурному діапазоні. Примітний також той факт, що наносити її можна навіть за негативних відміток градусника (деякі виробники гарантують ефективність роботи з такою фарбою навіть за -10 °C). Акрилова фарба не порушує PH води та після висихання ніяк не змінює її хімічний склад. А це означає, що ви зможете покривати нею басейни, у яких мешкають рибки та інші живі водоплавні істоти. Попри таку нейтральність, акриловий шар гранично стійкий до мийних/чистильних засобів. Щодо процесу нанесення, він цілком стандартний.

Перед нанесенням фарби поверхня очищається від жиру та забруднень, потім, за потреби (коли поверхня занадто пориста, у 10%-ному співвідношенні), до її складу додається розчинник, і наноситься перший шар, за допомогою валика, щільно набитий пензлі або фарбопульта. Час застигання шару становить приблизно 4-6 годин. Наноситься фарба у 2-3 шари. Перш ніж братися до заповнення чаші басейну водою, необхідно вичекати не менш ніж 1 тиждень. 
 
Гумова фарба

Ця фарба, до складу якої входить хлоркаучук, використовується разом із розчинником D-40 і не підходить для фарбування резервуарів із питною водою. З іншого боку, їй властива абсолютна несприйнятливість до різного роду хімічних реагентів і низьких температур, невисока вартість, а також добра опірність до паразитувальних мікроорганізмів, як-от водорості та плісняві гриби. У результаті, ви отримаєте гладку, злегка оксамитову, насичену колером поверхню, термін експлуатації якої може перевищувати 10 років. А тепер забудемо про нюанси її використання. Повністю застигає фарба з гумовою основою на поверхні за 12 днів (на 13-й день ви вже без зайвих побоювань можете заповнювати басейн водою). Не зайвим буде взяти до уваги й той факт, що сама процедура фарбування гумовим складом передбачає нанесення як мінімум двох шарів. Інакше декоративний шар вийде неміцним і може згодом страждати від сильних навантажень великими об'ємами води.

Приступаючи до процедури фарбування гумовою фарбою, важливо розуміти, що основа, на яку вона наноситься, необхідно ретельно очистити від бруду, пилу та знежирити. Сам же розподіл фарби поверхнею проходить за допомогою валика зі збитим, коротким або середнім ворсом або за допомогою професійного обладнання — фарбопульта. Як ми вже помітили раніше, безпосередньо перед застосуванням фарба розводиться розчинником. Перший шар передбачає 12-15% його концентрацію в фарбі, всі наступні шари — максимум 5%. І, насамкінець, важлива зазначення: працювати з гумовою фарбою в сильну спеку, як і за негативних відміток градусника, суворо заборонено. У першому випадку ви ризикуєте отримати отруєння отруйними випаровуваннями, у другому — отримати неякісне декоративне покриття.

 

  Що наша компанія може запропонувати вам для фарбування басейну чи фонтану?

Фарба 2050 PU Insulation поліуретанова еластомірна з ізоляційними властивостями
Поліуретанове, ізоляційне, водорозчинне, еластомірне покриття високої якості, ідеально підходить для ізоляційних дахів та стін. Створює суцільний еластичний гідроізолюючий паропроникний герметизуючий шар без швів і стиків. Має високу адгезію до пористих і непористих підкладок, таких як бетон, дерево, старі шари ущільнювачів і т. д. Відмінною властивістю є стійкість до атмосферних впливів і часу, а також стійкість до впливу стічних вод на поверхню, і протигрибким захистом. Властивості зберігаються в широкому температурному діапазоні (від -20 до 80 oC), захищаючи поверхню від ультрафіолетових променів, вологи, плісняви та пожовтіння. Завдяки своєму спеціальному складу запобігає накопиченню забруднюючих речовин і зберігає колір та властивості з часом.
 
Фарба 560 для басейнів. Однокомпонентна хлоркаучукова, не вигорюча, безпечна для здоров'я, стійка до ультрафіолету, морської води, мийних засобів
Однокомпонентна фарба для басейнів на основі синтетичних смол хлоркаучуку стійка до впливу хлору й ультрафіолету. Підходить для цементних басейнів, фонтанів, стін тощо.
Не містить шкідливих і токсичних добавок.
 
Ґрунт 850 епоксидний двокомпонентний прозорий. Для бетонних поверхонь, підлог, басейнів. Глибоко проникає в структуру бетону, зміцнює, забезпечить
Епоксидний двокомпонентний ґрунт для просочення промислових цементних приміщень, промислових споруд із бетону, басейну тощо. Має властивості чудової адгезії. Проникає в бетон, заповнюючи його пори та скріплюючи їх, унаслідок чого забезпечує тривалий захист поверхні від води, кислот і лужних розчинів, сприяючи поліпшенню його міцності та механічних властивостей. Не утворює плівку.
Сертифікований Європейським інститутом як покриття цементних поверхонь.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner