Кошик
135 відгуків
promo_banner

К сожалению,сейчас компания не может быстро обрабатывать заявки клиентов, поскольку рабочий день компании окончен. Ваша заявка обязательно будет обработана в ближайший рабочий день.

+380 (67) 398-63-88
+380 (95) 496-70-69
Премиум Корк

Покриття для промислової підлоги, наливна підлога

Наливна підлога

За останні десятиліття на ринку з'явилося безліч торгових марок, які пропонують споживачам високоякісні самовирівнювальні склади, для отримання ідеально гладкого, стійкого до зносу підлогового покриття. Головне питання: яку наливну підлогу, якої фірми вибрати?

Суміші різні потрібні, суміші різні важливі

Самовирівнювальні суміші — це багатокомпонентні склади, які призначені для вирівнювання різних типів основ (бетон, дерево, цементно-піщана, ангіридна, гіпсова стяжка) під укладання покриттів. Прекрасно підходять для ремонту дефектів, як-от нерівності, перепади,трещини. Під час закривання водою утворюються пластичні розчини з малим терміном життєздатності — не більш ніж 1 годину. Через це працювати з матеріалом треба швидко та за можливістю акуратно.

Залежно від компонентів, що входять до складу сумішей для наливних підлог останні розділяють на кілька груп:

  • епоксидні — жорсткі та міцні, «амці» художників, що створюють підлогові 3Д картини, проте водночас не витримують різких перепадів ваги та не мають шумопоглинання;
  • поліуретанові — «бюджетні улюбленці», мають стійкість до хімічних впливів, що поглинають шуми та вібрації, що витримують сильні удари, однак не такі привабливі зовні, як попередні;
  • метілакрилові — дорогі, проте мають приголомшливі якості міцності, зносостійкості й мають один недолік — різкий запах під час засихання.

За практичним застосуванням епоксидні рекомендують для ванних кімнат, куліретанові для спалень, а метілакрилові для офісів.  

Як вибрати наливну підлогу?

Досвідчені менеджери рекомендують покупцям перед вибором марки наливних підлог дати відповіді на такі питання:

  • Наливна підлога буде на відкритому або закритому просторі?
  • Яке максимальне навантаження на це покриття?
  • Чи будуть у приміщенні використовувати хімічні засоби?
  • Чи має бути покриття вологостійким?
  • На скільки глянсовим і прозорим має бути покриття?

Тим, хто хоче реально заощадити, варто звернути увагу на витратні величини — скільки суміші піде на 1 м2 площі.

У гідного бренда чудові рекомендації. Не поленіться почитати відгуки на сайтах, розпитайте тих, хто вже встановив наливні підлоги. Вибираючи суміш, яку ви заливатимете самостійно, то беріть ту, інструкція на якій вам найзрозуміліша. Якщо довіряєте роботі професіоналам — порадьтеся з майстром, подивіться фото вже виготовлених робіт. Здзвоєтеся з тими, для кого виконав роботу цей майстер. 

Сфера застосування та склад

  • Склади для внутрішніх робіт;
  • Композиції для зовнішнього використання;
  • Універсальні, використовувані всередині та зовні приміщень.
Сучасні підлогові покриття
Сучасні підлогові покриття вимагають ідеально гладкої чорної поверхні. Гарне рішення — наливна підлога. Розбираємося разом із експертом, як вибрати та зробити таку підлогу, які будуть потрібні інструменти та скільки це буде варто.


Наливна підлога — гладке покриття, яке наносять на готову стяжку. Воно монолітне та дає змогу прибрати найдрібніші нерівності. На відміну від грубозернистої стяжки, наливна підлога складається із суміші, яка утворює ідеально рівну основу, розтікаючись поверхнею. Раніше її використовували в технічних приміщеннях і промислових цехах, де на підлогу йде велике навантаження. Сьогодні наливні підлоги популярні для ремонту в приватних квартирах, дизайнери нерідко пропонують цей варіант як альтернативу звичним підлоговим покриттям. 
 

Типи наливних підлог

Виділяють два типи наливної підлоги: мінеральні та полімерні. У кожному з них є кілька варіантів суміші, які розрізняються за зовнішнім виглядом і якістю: 

Мінеральні підлоги:
Суміш цементу та пластифікувальних наповнювачів. Цей тип не використовується як фінішне покриття, тільки як фундамент для подальшого укладання підлоги. Вони бувають трьох видів залежно від ступеня ухилу поверхні:

  • базові — суміш для вирівнювання підлоги з ухилом до 8 см;
  • середні — до 3 см;
  • фінішні — для передочистового заливання. 

Полімерні підлоги:
Можуть використовуватися як самостійне фінішне покриття. Суміш вибирають залежно від складу та якості:

Епоксидні
Вологостійкі та не бояться механічного впливу. Підходять тільки для закритих приміщень. Ремонтопридатні: в разі появи подряпин вади можна легко замазати пензлем з ідентичним складом (з поліуретановими цей процес трохи складніше);
 
Поліуретанові
Ідеальні для приміщень із високими температурами, фабрик і лабораторій (невибагливі до вібраційних навантажень і хімічних речовин). Висока зносостійкість і ударна міцність;
 
Метилметакрилатные
Їх використовують в офісах, торгових центрах, на автомобільних підприємствах. Можуть бути доповнені спеціальними компонентами для поліпшення морозостійкості;
Епоксидно-уретанові
Складаються з трьох основних шарів: просочення, компаунд поліуретану, що підсилює елемент. Останній шар наноситься через два дні після заливання, коли вона остаточно застигне. Така підлога дуже міцна та слугує десятки років, але коштує дорого;
 
Ланцюгово-акрилові

В їхній основі — розчинені поліакрилові кополімери, до яких додають гідравлічний сполучний склад і кварцові наповнювачі. Перед заливанням не потрібно додатково вирівнювати поверхню, а підлога виходить ідеально гладкою;

 
Полімерні
Покриття для бетонних поверхонь, також використовується для дерева та металу. Полімерні підлоги можна фарбувати в будь-які кольори. Іноді їх декорують блискітками, доповнюють прозорим шаром, під яким розміщені малюнок або фотографія. Цей спосіб зокрема дає змогу створити 3D-ефект.
 
 
Як у будь-якій технології, у наливних підлог є свої відмінні якості. Їх цінують за цілу низку властивостей:
  • З їхньою допомогою можна швидко організувати підлогове покриття на великій площі;   
  • Вони гарантують чудову гідроізоляцію;   
  • Такі підлоги стійкі до цвілі та грибка, не бояться температурних впливів;       
  • Вони хімічно інертні, не виділяють шкідливих випарів (чого не можна сказати, наприклад, про низькоякісне лінолеуме);        
  • Наливна підлога стійка до вібрації та механічних навантажень;
  • Слугує дуже довго, про ремонт покриття не доведеться замислюватися впродовж 20-30 років.
 

 

 
Мінусів у наливної підлоги небагато, але вони також можуть бути істотні під час вибору матеріалу:
  • Перед заливанням потрібно ретельно підготувати поверхню, а це процес довгий і трудомісткий. Підлога очищається від пилу та сміття, ґрунтується і шпаклюється;
  • Заливку краще довірити професіоналу, щоб уникнути помилок, переробити які буде непросто;
  • Наливна підлога дорого стоїть, тому багато хто віддає перевагу дешевшим покриттям.
Швидкість висихання всіх типів наливних підлог вигідно відрізняє їх від цементної стяжки:
  1. Ланцюгова наливна підлога затвердітиме до двох тижнів.
  2. Гіпсовий склад висохне швидше за 10-12 днів.
  3. Епоксидна підлога застигне за 5 днів.
  4. Поліуретанова наливна підлога готова до укладання фінішного покриття через 3 дні.
  5. Полімерні підлоги залежно від кількості шарів висохнуть за 5 днів — тиждень.
  6. 3D наливна підлога готова до експлуатації через тиждень після заливання верхнього шару.

Наливні підлоги умовно можна розділити на три основні типи: цементні, гіпсові та епоксидно-полімерні. Ланцюгові використовують для вологих приміщень (кухня, ванна кімната, тераси), гіпсові — для сухих і помірно вологих приміщень (жилі кімнати, які опалюються й не промерзають), епоксидно-полімерні — для комерційних приміщень. У всі типи підлог виробник може додавати пісок, мармурову крихту, вапняк, а також інші мінерали та полімери.

З заливанням підлоги можна впоратися самому, не залучаючи майстра. Але зручніше робити цю роботу з напарником. Головна перевага — використання голчастого валика, за допомогою якого виводяться повітряні бульбашки. Прокатайте поверхню вздовж і поперек, починаючи з ділянок, що примикають до стін і колонів. Для сходів можна використовувати тільки промислові підлоги на епоксидній або поліуретановій основі, які можуть слугувати як фінішне покриття. Міцність і стирання таких підлог вища в десятки разів, ніж у побутових. Їх заливання варто довіряти професіоналу, який точно зробить роботу добре та якісно. Будь-яка наливна підлога вимагає уваги до монтажу!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner